Qwest Q3 Brak iskry !

Siemanko mam problem ze skuterem a mianowicie mam brak iskry , jeździlem przez wioske wrocilem do domu po 30 min odczekalem chwilke żeby sobie po pyrkał i zgasilem ,w nocy przychodze do skutera chcę go odpalic i nic wiec rozkręcilem go i wykrencilem swiece byla sucha więc sprawdzilem czy jest iskra kręce rozrusznikiem nic no to kopka też nic tak sprawdzam z inną fajka i przewodem wn oraz świeca i nie bylo iskry więc wkurzylem sie i kopnolem w kolo i zostawilem go i mysle jak tu znalesc iskre siedze i siedze i po 15 min ide z inna swieca ale od audi bezyniaka wziolem i sprawdzam modle sie \\\'\\\'boże daj mi iskre \\\'\\\' i przylożylem do sruby co lonczy mase z rama i byla iskra no więc zlożylem go ,odpalil za 2razem i przejechalem do konca wioski i spowrotem 10km zgasilem go w domu i poszedlem spac rano przychodze zobaczyc czy odpali odpalil przygazowalem i zgasl krence krence i nic i dalej brak iskry Help! Wszystko jest wymienione magneto modół (cdi)

Przecież już znalazłeś rozwiązanie, modlitwa o iskrę.
Ewentualnie, w razie upartej świecy, zabierz ją do kościoła i podpal przed nią inną świece w jej intencji.
Gdyby prośba i groźba nie pomogły to podobno przyjmowane są łapówki, w postaci kasy na tacę.
Daj znać o efektach.

Wyłącznik zapłonu przy bocznej stopce może być wadliwy.
serpent jak ty będziesz szukał pomocy to ci napiszę że ziemniaki nie dogotowane:D

Żarty żartami, ale przy spowiedzi nie zaszkodzi wspomnieć, że się kopało sprzęta... To niefajne, więc rozgrzeszenie może pomóc :-)

Paci,stopka boczna jest nowa ale ww tej nowej wiązce nie ma wejcia do stopki bocznej we wstarej bylo i w starej w ostatecznosci zmostkowalem i dalej nic ani modlitwa ani egorcysta nic nie pomoże , wasza pomoc by mi sie przydala pozdr ;)

czy ktoś jest mi wstanie pomóc ?

Ok poradziłem sobie wina było brak masy modułu/silnika i jest mocna i niebieska iskra wymieniłem fajke z modułem i świece dałem ngk nowa ,wiązke elektryczną i chodzi fura xd temat do zamknięcia ale może komuś sie przydać Pozdrawiam :D ;)