Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  slawekxxx 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

slawekxxx
    Użytkownik

witam.mam pytanie jak wymienic linke do gazu w skuterze 2t?Pierwszy raz spotkalem sie ze linka rozdziela sie na 2 czesci.wiem ze jedna czesc idzie do gaznika a ta druga gdzie czesc gdzie idzie?nie chodzi mi o manetke

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

wyciągasz starą linkę i montujesz nową. Kupujesz z pancerzem od razu.

Router WS 50 2013

slawekxxx
    Użytkownik

juz kupilem linke.po wymontowaniu starej linki napewno zobacze co gdzie idzie.ale teraz jestem ciekaw bo myslalem ze to jest jak w 4 suwie pojedyncza linka tylko do gaznika

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.
    Zdjęcie profilowe belebele
    belebele
    Użytkownik

Pewnie idzie do dozwonika, ale pewny nie jestem bo jeżdże 4t i z 2t nie miałem styczności 😛

Zdjęcie profilowe J23
    J23
    Użytkownik

Tak. Jedna część idzie do gaźnika, a druga do dozownika. Po zamontowaniu wyreguluj linkę tak, żeby linki między tym rozgałęźnikiem a dozownikiem i gaźnikiem nie miały luzu. Właściwy luz linki gazu regulujesz przy kierownicy.

slawekxxx
    Użytkownik

konkretna odpowiedz.dzieki

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie