Quantum R vs Quantum RS

Witam wszystkich :)

Mam pytanie dotyczące tych dwóch skuterów.
Jaki bardziej polecacie ?
I dlaczego go polecacie ?
Dzięki za odp :)

hej sam osobiscie polecam quantuma r bo takim jezdze ale nie mam porównania bo nigdy nie jezdziłem quantumem rs wiem ze r jest wiekszy ale oba sa podobne wizualnie i quantum r jest nowoczesniejszym modelem bo wyszedł po rs

Jeśli chcesz chińczyka to bierz tego, który Ci się bardziej podoba. Może napisz ile masz kasyna skuter. Czy to ma być 2T czy 4T. Czy musi być duży itd...

Jako, że też mam Quantuma R to również go polecam. Jest to chińczyk więc różnie z nimi bywa. Ja na początku miałem ze swoim mały problem ale po 1 przeglądzie nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.
Mnie przyciągnął do niego nowoczesny wygląd i to, że jest duży, jest dużo miejsca i wygodnie się jeździ.

Ale macie dylemat :D, oba skutery silniki mają te same, ale gdybym miał wybierać między nimi to wybrabym R-kę, z uwagi na nowszą konstrukcję :P

Ja też mam Quantuma R i jeździłem na obu polecam Quantuma R pod względem wizualnym oraz co ważniejsze tego jak chodzi ta maszynka ogólnie jestem z niego zadowolony żadnych usterek od sierpnia. Pozdro!

Witam!

Widać w powyższej dyskusji brakuje posiadacza Q RS. Oto ja mam ten model i z tego, co wiem oprócz bardziej kanciastych [znaczy mniej obłych] kształtów i LEDów, to niczego nowego Zipp nie włożył w Quantuma R w 2011 roku. Silnik ten sam. Tarcze i w R i w RS w obu kołach są tarczowe [starsze QUANTUMY GT miały z tyłu bębny i prędkościomierze wskazówkowe]. Więc chyba tylko kwestia gustu.

A mogą być tarcze nie tarczowe? ;) sorry za OT :)

Zapewne mu chodziło o hamulce, że są tarczowe ;D

A ja polecam Quantuma Classic :) Lepsza moc za mniejszą cenę.

Dlaczego lepsza moc skoro nawet w wywiadzie udzielanym przez pracownika Zipp - powiedział on że w nowym zmienili tylko design( kanty, ledy itp) a środek został skopiowany z poprzedniego?!