Quantum R vs Quantum RS

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #46644 Reply
    Devors
    Użytkownik
    • 1

Witam wszystkich 🙂

Mam pytanie dotyczące tych dwóch skuterów.
    Jaki bardziej polecacie ?
    I dlaczego go polecacie ?
    Dzięki za odp 🙂

#46645 Reply
    marcin_wlkp
    Użytkownik
    • 37

hej sam osobiscie polecam quantuma r bo takim jezdze ale nie mam porównania bo nigdy nie jezdziłem quantumem rs wiem ze r jest wiekszy ale oba sa podobne wizualnie i quantum r jest nowoczesniejszym modelem bo wyszedł po rs

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#46647 Reply
    a123659
    Uczestnik
    • 35

Jeśli chcesz chińczyka to bierz tego, który Ci się bardziej podoba. Może napisz ile masz kasyna skuter. Czy to ma być 2T czy 4T. Czy musi być duży itd…

#46654 Reply
    Nomad
    Użytkownik
    • 3

Jako, że też mam Quantuma R to również go polecam. Jest to chińczyk więc różnie z nimi bywa. Ja na początku miałem ze swoim mały problem ale po 1 przeglądzie nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.
    Mnie przyciągnął do niego nowoczesny wygląd i to, że jest duży, jest dużo miejsca i wygodnie się jeździ.

#46665 Reply
    Mystek
    Użytkownik
    • 11

Ale macie dylemat :D, oba skutery silniki mają te same, ale gdybym miał wybierać między nimi to wybrabym R-kę, z uwagi na nowszą konstrukcję 😛

#49249 Reply
    Zipp_Quantum_R
    Użytkownik
    • 13

Ja też mam Quantuma R i jeździłem na obu polecam Quantuma R pod względem wizualnym oraz co ważniejsze tego jak chodzi ta maszynka ogólnie jestem z niego zadowolony żadnych usterek od sierpnia. Pozdro!

#51079 Reply
    Czarek
    Użytkownik
    • 12

Witam!

Widać w powyższej dyskusji brakuje posiadacza Q RS. Oto ja mam ten model i z tego, co wiem oprócz bardziej kanciastych [znaczy mniej obłych] kształtów i LEDów, to niczego nowego Zipp nie włożył w Quantuma R w 2011 roku. Silnik ten sam. Tarcze i w R i w RS w obu kołach są tarczowe [starsze QUANTUMY GT miały z tyłu bębny i prędkościomierze wskazówkowe]. Więc chyba tylko kwestia gustu.

#53364 Reply
    Arczi
    Użytkownik
    • 4

A mogą być tarcze nie tarczowe? 😉 sorry za OT 🙂

#53365 Reply
    a123659
    Uczestnik
    • 35

Zapewne mu chodziło o hamulce, że są tarczowe ;D

#54513 Reply
    Lorenzo
    Użytkownik
    • 9

A ja polecam Quantuma Classic 🙂 Lepsza moc za mniejszą cenę.

#56180 Reply
    Arczi
    Użytkownik
    • 4

Dlaczego lepsza moc skoro nawet w wywiadzie udzielanym przez pracownika Zipp – powiedział on że w nowym zmienili tylko design( kanty, ledy itp) a środek został skopiowany z poprzedniego?!

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Quantum R vs Quantum RS
Twoje informacje:

Back to top button