Quantum r blokady

Dodaj nowy temat na forum

Ten temat zawiera 29 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe marco marco 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 30 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

slawekxxx
    Użytkownik

Witam,orientuje sie ktos ktore blokady posciagac by skuter Zipp quantum r 2t dostal wiekszej mocy?isc lepiej do serwisu na sciagniecie tych blokad czy sprobowab samemu je sciagnac chociaz te podstawowe?skuter na prostej drodze jedzie 43 km/h i pali mi 6,5l na 90 km(wiem ze to duzo ale tak niestety jest)probowalem juz z iglica(dalem ja na najwyzszy zabek)i nie poskutkowalo.moze jak blokady posciagam to moze bedzie mniej palil?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Oddaj do serwisu, żeby Ci go wyregulowali, to na pewno nie jest wina blokad. Regulacja gaźnika się kłania i może coś przekombinowałeś z tą iglicą.

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.

slawekxxx
    Użytkownik

wymienilem caly gaznik na nowy i zadnej róznicy nie bylo

slawekxxx
    Użytkownik

dodam ze od nowosci mialem taki problem

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Serwis Ci to robił czy samemu się za to zabrałeś?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

slawekxxx
    Użytkownik

jak go kupilem to od poczatku palil tyle paliwa i jezdzil jeszcze wolniej.myslalem ze musi sie dotrzec,przejechalem ok 1000 km to zmienilem gaznik bo myslalem ze to wina gaznika.od nowosci nie jechalem nim szybciej niz 50 km/h (licznik mam cyfrowy wiec podaje dokladnie)na trasie nie jade szybciej niz 43-44km/h.pierwsze 500 km to jechal max 36-39 km/h i palil do tego 6,5 l na 100 km.serwis mi przy nim nic nie robil.powiedzialem im co sie dzieje to ssanie mi wymienili a zadnej zmiany nie bylo wiec juz nawet nie ide,wole sam ten problem rozwiazac

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

pali Ci 3 litry za dużo więc, ja ustawiłbym iglicę na średnie położenie i wyregulowałbym gaźnik. Jaką masz dyszę założoną?

slawekxxx
    Użytkownik

Tam dysze sa orginalne jak w dwusuwie(nie powiem dokladnie bo sie nie znam),dysz nie wymienialem.ale jak ten gaznik wyregulowac jak juz róznie probowalem,nawet wymienilem gaznik na nowy a roznicy nie bylo widac.chociaz jakby palil ten litr czy dwa mniej to by mozna bylo cos z nim pokombinowac.iglice ustawilem na najmniejsze spalanie.moze ja podnies na maksa do gory to by cos dalo?na 6 l to ja powinienem 200 km zrobic a nie z ledwoscia 90 km (3 razy do pracy 15 km w jedna strone)i musze znowu tankowac a taka predkoscia to rowerem jak sie rozpedze to tyle jade i czuje ze jade a nie skuterem tyle to az wstyd hehe

slawekxxx
    Użytkownik

do 40 km jak sie rozpedza to ladnie czuc moc a jak osiagnie te 40 km/ to zaczyna dziwnie chodzic jak by sie dlawil i cos by go blokowalo zeby dalej sie rozpedzic

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jak dla mnie to możliwe powody na takie spalanie to:
    * rozregulowany gaźnik
    * iglica ustawiona na maksymalnym pułapie
    * nieszczelność układu paliwowego, gdzieś Ci paliwo ucieka

Jeżeli jesteś pewien, że dobrze ustawiłeś iglicę to sprawdź czy nie ucieka Ci paliwo przez gaźnik, jakiś przewód lub wydech. Blokadami bym się teraz nie martwił, a dopiero wtedy, gdy zapanujesz nad spalaniem.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 30 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie