Quad Bashan 250 Brak iskry, HELP:)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Quad Bashan 250 Brak iskry, HELP:)

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe serafinq serafinq 5 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe serafinq
    serafinq
    Użytkownik

Witajcie

Problem wygląda następująco: przed cewką na czarno-żółtym kablu jest 0,55-0,45v przy kręceniu rozrusznikiem prąd jest taki sam niekiedy zwiększa się jak np. włączę światła lub migacze. Po odłączeniu modułu nadal jest tam napięcie (przed cewką) a wydaję mi się że nie powinno być?
    *
    dosyć mocno jest przepalona masa z kabla żółto-białego (potem zmienia się na pomarańczowy), lecz nie umiem narazie dojść czy to ma jakiś związek z tym, cewkę oczywiście wymieniłem i nic to nie dało.
    *
    Za każdą odpowiedź będę wdzięczny bo do zimy chce go odpalić;]

Romet 767 (2007r) Przebieg- 20605km cylinder 72ccm (spoczywaj w spokoju)
    Zipp pro 50 (2012r) Przebieg- 12370km cylinder 125ccm Loncin

Serwis Skuterów, motorowerów i quadów!
    „Naprawmoplik.pl” działamy w mikołowie okolice katowic
    Dla użytkowników skuterowo.com specjalne ceny!

Zdjęcie profilowe H2SO4
    H2SO4
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe serafinq
    serafinq
    Użytkownik

Serwis trochę zapracowany byłem tam ostatnio;), Na jakie pytanie ci nie odpowiedzieli?.
    *
    Co do tematu, Elektryk z rodzimego serwisu może zerknąć na to dopiero za tydzień bo studiuje a inne pojazdy też musi zrobić, jeśli nie umiesz mi pomóc to niewiem po co poruszasz temat;].
    *
    Co do moich pytań Zostało już tylko czy po odłączeniu modułu może pojawić się jakikolwiek prąd na kablach do cewki (czarno-żółty) ,według schematu nie, ale wolę się zapytać też was.

Romet 767 (2007r) Przebieg- 20605km cylinder 72ccm (spoczywaj w spokoju)
    Zipp pro 50 (2012r) Przebieg- 12370km cylinder 125ccm Loncin

Serwis Skuterów, motorowerów i quadów!
    „Naprawmoplik.pl” działamy w mikołowie okolice katowic
    Dla użytkowników skuterowo.com specjalne ceny!

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie