Quad 110 nie ma siły ruszyć

Witam O tuż mam taki problem z chińskim quadem 110 ma tylko bieg do przodu wymieniłem sprzęgło a quad jak na poprzednim sprzęgle wolno się rozpędza dopiero jak się rozbuja to ciągnie jak głupi co to może byc? Jeśli czegoś zapomniałem napisać proszę pytać aaaa jeszcze jedno czy śrubka regulacji sprzęgła w pokrywie musi mieć jakiś gwint? Sprzęgło jest odsrodkowe jak w Pile proszę o pomoc

może nie ma mocy na dole z powodu regulacji gaźnika

Na tym typie sprzęgła tak mają,możesz spróbować odwrotnie założy szczęki,jednak zalecił bym zmianę na sprzęgło z półautomatu z tarczami.

Gaźnik jest regulowany na wszelkie sposoby a co do sprzęgła to sprężynki przecież są twarde itd na dodatek jest nowe i lipa myślicie ze jak odwrócę he szczęki to coś da? Aa i pytanie czy ten dzwoń od tego sprzęgła musi delikatnie latać?

Nie może latać, dzwon ma być spasowany i dobrze dokręcony.

Ale tak było też zanim to rozkręciłem bo ogólnie nie idzie tego dokręcić bo ten dzwoń siedzi na trybie a jak bym dał podkladke pod szczęki to odrazu po odpaleniu by jechał bo wszytko by było zespolone

coś masz źle poskładane albo dobrane złe cześci.
u mnie na hamowni niedokręcony dzwon “zjadał” 1KM na kołach. ale dowala się go kluczem i dzwon nie lata a sprzęgło pod spodem kręci się swobodnie

U mnie jest sprzęgło odsrodkowe i nakrętka jest dokrecona bardzo mocno a nakrętka znajduje się przed tymi klockami a dzwoń swobodnie lata sobie na tym trybie

Mogę z kimś pisać na Facebooku? Żeby wysłać zdj itd bo muszę to zobrazować ciężko jest mi to wytłumaczyć

A może mi ktoś opisać jak działa regulacja sprzęgła odśrodkowego? Bo nie mogę ogarnąć tego tam jest też taki bolczyk że sprężynka na środku i jak to ma regulować z jakich obrotów on ma ruszać?

tu fotki wstawiasz
https://postimages.org/

https://postimg.cc/zbS7FWjQ
Tu jest zdjęcie tego całego sprzęgła i jest ktoś w stanie wytłumaczyć jak działa ta regulacja sprzęgła czylu ten bolczyk ze sprężynka?

to sprzęgło nie wygląda na regulowane.
sprzęgła regulowane mają te ośki okładzin na mimośrodze albo uchwyty sprężyn takie że można je przemiścić. Można je śrubką odblokować, mimosród obrócić naciągając bardziej sprężynke i w tym połozeniu zablokowac.
Tu masz takie sprzęgło:
dddffd

Inna metoda to w niektórych są jeszcze ciężarki w szczękach i mozna te ciezarki wymieniać (prawie jak rolki w wariatorze).

U ciebie raczej jedyna regualacja to wymiana spręzynek na twardsze lub mieksze lub wymiana szczęk na takie innej masie

Tego sprzęgła się nie reguluje,cała reszta klamotów robi za “zaślepkę” ono działa jak w suzuki run,skuter kos 50,mikron,bajaj i inne na łańcuchu w kompieli olejowej,zajechałem takich quadów chinoli mnóstwo i rozwiązanie problemu podałem czyli sprzęgło od półautomatu kompletny zestaw który da się rególować.

A mogę wstawić sprzęglo od 139 fmb od manuala? Będzie dizlalao jeżeli wsadze te duperele do pokrywy żeby regulować

Musiał byś zmienić pokrywę na taką od manuala i założyć linkę wraz z klamką,aż takiego myka w quadzie bez świątecznego nie robiłem ale działać powinno.

Czyli ta regulacja od automatu nie wystarczy? Bo niczym się nie różni od pokrywy na normalnym sprzęgle

Nie wystarczy ta regulacja w pokrywie od automatu,sprzęgło manualne to i pokrywa dedykowana z cięgnem do linki