Quad 110 nie ma siły ruszyć

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Quad 110 nie ma siły ruszyć

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 1 miesięcy, 1 tygodni temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe diablo
    diablo
    Użytkownik

Witam O tuż mam taki problem z chińskim quadem 110 ma tylko bieg do przodu wymieniłem sprzęgło a quad jak na poprzednim sprzęgle wolno się rozpędza dopiero jak się rozbuja to ciągnie jak głupi co to może byc? Jeśli czegoś zapomniałem napisać proszę pytać aaaa jeszcze jedno czy śrubka regulacji sprzęgła w pokrywie musi mieć jakiś gwint? Sprzęgło jest odsrodkowe jak w Pile proszę o pomoc

dawcio
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może nie ma mocy na dole z powodu regulacji gaźnika

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Na tym typie sprzęgła tak mają,możesz spróbować odwrotnie założy szczęki,jednak zalecił bym zmianę na sprzęgło z półautomatu z tarczami.

Zdjęcie profilowe diablo
    diablo
    Użytkownik

Gaźnik jest regulowany na wszelkie sposoby a co do sprzęgła to sprężynki przecież są twarde itd na dodatek jest nowe i lipa myślicie ze jak odwrócę he szczęki to coś da? Aa i pytanie czy ten dzwoń od tego sprzęgła musi delikatnie latać?

dawcio
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Nie może latać, dzwon ma być spasowany i dobrze dokręcony.

Nie pomagam na priv 😉

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe diablo
    diablo
    Użytkownik

Ale tak było też zanim to rozkręciłem bo ogólnie nie idzie tego dokręcić bo ten dzwoń siedzi na trybie a jak bym dał podkladke pod szczęki to odrazu po odpaleniu by jechał bo wszytko by było zespolone

dawcio
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

coś masz źle poskładane albo dobrane złe cześci.
    u mnie na hamowni niedokręcony dzwon „zjadał” 1KM na kołach. ale dowala się go kluczem i dzwon nie lata a sprzęgło pod spodem kręci się swobodnie

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe diablo
    diablo
    Użytkownik

U mnie jest sprzęgło odsrodkowe i nakrętka jest dokrecona bardzo mocno a nakrętka znajduje się przed tymi klockami a dzwoń swobodnie lata sobie na tym trybie

dawcio
    Zdjęcie profilowe diablo
    diablo
    Użytkownik

Mogę z kimś pisać na Facebooku? Żeby wysłać zdj itd bo muszę to zobrazować ciężko jest mi to wytłumaczyć

dawcio
    Zdjęcie profilowe diablo
    diablo
    Użytkownik

A może mi ktoś opisać jak działa regulacja sprzęgła odśrodkowego? Bo nie mogę ogarnąć tego tam jest też taki bolczyk że sprężynka na środku i jak to ma regulować z jakich obrotów on ma ruszać?

dawcio
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie