Qingqi Bingo - czy warto naprawiać skuter?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #57838 Reply
  KoperFCBM
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Witam!

  Posiadam od dwóch lat nieodpalany skuter Qingqi Bingo (1999′), bez akumulatora, niesprawnymi hamulcami oraz jeszcze drobnymi usterkami wizualnymi. Mam dylemat, czy opłaca mi się naprawiać go i zostawić do jazdy, czy naprawić, sprzedać i kupić zwyczajny skuter nowy z Reala czy jakiegoś sklepu?

  Skuter jest mi potrzebny TYLKO do jazdy.

  Pozdrawiam, KoperFCBM.

  #57841 Reply
  a123659
  Uczestnik
  • Postów: 2 527

  Nie wiem czy wogóle się go opłaca naprawiać, od tego zacznijmy. Jaki jest jego przebieg?

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #75250 Reply
  KoperFCBM
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Przepraszam, że dopiero teraz ale nie miałem internetu przez kilka miesięcy. Ostatnio zacząłem bawić się tym skuterkiem. Gdy naprawiłem rozrusznik, włożyłem akumulator, skuter już zaczął się dusić po próbach włączenia, ale okazało się, że nie ma iskry przy świecy, co z tym zrobić?

  #75252 Reply
  KoperFCBM
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Jego przebieg to 104km

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Qingqi Bingo - czy warto naprawiać skuter?
Twoje informacje:
Back to top button