Pytanko do wlaściciela Zipp Pro

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp Pytanko do wlaściciela Zipp Pro

Tagi: ,

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 7 lata temu.

Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 10 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #126715 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

czy ktoś z was posiada takie cudo i jest z wawy??? chętnie chciałbym to obejrzeć 🙂 info na priv

#126735 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe DawidSkuterowiec
    DawidSkuterowiec
    Użytkownik

ja też dołączam sie do pytania
    i jeszcze mam jak sie zachowuje ten “scigacz”na ulicy ??
    jak sie prowadzi ??

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
    #126741 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

o widzę że jest imiennik 🙂 i też się tym cudem interesuje 🙂

#126743 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Hindenburg
    Hindenburg
    Użytkownik

Idź do salonu i poproś o jazdę testową.

#126746 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe DawidSkuterowiec
    DawidSkuterowiec
    Użytkownik

Dawidsuper8- ja za 2-3 tygodnie mam zamiar jego kupic 😀

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    #126777 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Mam motorowej na tej samej ramie z tymi samymi oponami i nastawami zawieszenia. Ogólnie pomyłka (też jest tak obudowany). Nie mówiąc o tym że w egzemplarzu który dziś oglądałem przycisk wyłączania kierunkowskazu bezproblemowo dotykał baku… (W moim tego nie ma – mam inną kierownicę).

Romet RR 50 to natomiast już rozsądna propozycja. Trochę droższy, mniejszy ale lepiej wykonany. Bardziej mi się podobał a egzemplarz którym kiedyś jeździłem był szybszy (węższe opony).

#126797 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

No ja byłem w salonie w Wawie tak z ciekawości i oglądałem Zippa.Z daleka ok ale z bliska porażka.Sprzedawca powiedział że jak mam Kymco to nie poleca mi Zippa pro 50.Polecił mi za to Kymco K-Pipe

#126853 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Mały, prosty i lekki, ciekawe jak to jeździ. Nie widziałem wersji 50 cm3 na stronie Kymco.

#126909 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

chce w sobotę pojechać do Motor-landu obejrzeć bo maja takiego ale wystawowego 125 chyba nie na chodzie nawet ale usiądę przymierze 🙂

#128100 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Byłem w sobotę w Motor-Landzie obejrzeć Kymco K-Pipe i faktycznie skuter wykonany jak to z Kymco jest bardzo dobrze nie tak jak we wspomnianym wcześniej Zippie.Wykonanie plastików oraz spasowanie bez zarzutu.Naprawdę ciekawa maszyna jak za takie pieniądze.Zipp Pro GT kosztował z tego co pamiętam to około 5 tyś a Kymco 5,4tyś więc nie ma się nad czym nawet zastanawiać.

Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 10 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
Odpowiedz do: Pytanko do wlaściciela Zipp Pro
Informacje o Tobie: