pytanie piaggio x9

czy piaggio x9 125 evolution 2004r posiada pompkę paliwa elektryczną czy podciśnieniowa ?

chyba raczej czy elektryczna czy mechaniczną - o ile o to pytasz.
Bo twoje pytanie brzmi jak: czy ma pompkę paliwa elektryczna czy zieloną?

W takim razie elektryczną czy mechaniczną ?

Młody, ty nie pytaj, ty sobie poszukaj w Googlarzu. Szybciej będzie. :-)
-
Czyń tam ten wpis, a światłość będzie ci dana jak... zwykłej kurze ziarno. ;-)
-
Piaggio x9 125 maintenance manual
-
Ale nasamprzód sobie poczytaj jak to czynić, a potem naucz wszystkich innych z twojego najbliższego otoczenia...
...
http://www.google.pl/intl/pl/insidesearch/tipstricks/all.html

Świetne forum, a ludzie jak to w Polsce dobrzy i uczynni,odpowiedzą na każde pytanie.NIe macie pojęcia o zagadnieniu to sobie w pchełki zagrajcie jaśnie oświeceni żegnam !

I się obrazil albo jeszcze gorzej walnie focha:DA wystarczy wpisać w google Piaggio X9 125 evolution - POMPA PALIWA i już wiesz że podciśnieniowa, a obrazić się można faktycznie jak się czegoś nie wie lub nie ma tego w necie a nie za własne lenistwo.
https://www.google.pl/search?q=Piaggio+X9+125+evolution+-+POMPA+PALIWA&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=5S_WVPvbBOGu7AbmyICQDw

Taki jesteś pewien, to sprawdz sobie na allegro są tam 2 pompy do x9 125 i są one elektroniczne i co!

To rusz zwłoki i sobie zobacz jaką masz a nie d**e zawracasz i jeszcze się mądrujesz bo widziałeś na allegro widać są dwa typy u ciebie od materaca :D

Zdaje się że to ty kazałeś mi szukać w internecie,a może się myle ? Dlatego właśnie pytałem na tym forum myślałem że ktoś może coś wie na ten temat a tu DUPA !!!

sam jesteś dupa. można to w necie znaleźć w minutę.

Jezu, co za gość...
Często tak macie, że PrawieWszystkoWiedzącyZNetu taki nerwowy się robi...?
Muzykant7, trochę poczucia humoru (na swój temat również), rozepnij się bo przypłacisz to zawałem przed 18 :-)
Ja pierniczę :-)

Nie każdy ma czas wisieć na necie 24h na tym forum zawał pewny.WOMBAT wsadz sobie środkowy palec...do buzi i possij .

przestań sie mądrzyć kretynie. żeby wpisać w wyszukiwarkę hasło potrzeba 20 sekund i 2 minut żeby poprzeglądać wyniki.
Nie trzeba siedzieć 24h w necie żeby umieć coś znaleźć. Za to trzeba umieć pisać czytać i myśleć.
Te umiejętności w zupełności wystarczą żeby posłużyć się tak szalenie skomplikowanym narzędziem jak google. Ale spoko, rozumiem że niektórych może to przerastać. To trudne. Całe jedno okno żby coś wpisać i jeden guzik. Można sie pogubić.
A środkowy palec to możesz wsadzić swojej mamusi.

No i ci popsuł humor a ty z nim tak delikatnie :D

to wciąż pieszczoty

Ten temat uważam już za wyczerpany. Ament. ;P

uff...