Pytanie odnośnie zegarow.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Bartol
    Użytkownik

Czesc, mam pytanie. Przymierzam sie do kupna motoroweru, jest to Junak 903 RACE. Otoz jest tam napisane ze sa dwie rozne wersje zegarow (wskazniki). Jedna wersja ma wskazniki ANALOGOWE a druga CYFROWE. Jaka jest roznica miedzy nimi bo jestem zielony w tych sprawacha nie chce potem zalowac bo 200zl roznicy nie jest wiele.

Tutaj macie linki do tej stronki, ponizej pisze przy cenach:

http://www.junak.com.pl/motorowery/dane-techniczne/903

Wszystkim dziekuje z gory za pomocne odpowiedzi. Pozdrawiam Bartek.

Anonim
    Nieaktywny

Ja bym brał z analogowym. Biorąc pod uwagę, że to chińczyk koszt wymiany takich zegarów będzie mniejszy a i naprawić łatwiej niż cyfrowy/elektroniczny.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button