Pytanie o wariator..

Czy ten wariatorek Malossi Multivar Bedzie pasowal do Motobi żbik 2007, 50cc i czy nie muszę zmieńiqac innych części aby go zamontowac? Z gory dzieki!

nic nie musisz zmieśniał…
a czy będzie pasowałto chyba jak szukasz to przez swoją maszyny nie?? jak tam niema to nie bedize pasował…

Malossi czy Naraku wariatorki sa lepsze? bo zastanawiam się nad Naraku HS i malossi multivar…

Kondziopl3 jest w b??dzie :smiley: Ten wariator z pewno?cię będzie pasowałdo Twojego skutera, wkońcu jest to chiński 4T a skutery Motobi i te Wilga itp to mają te same silniki :wink: Pozdrawiam

A co byście polecili… To Naraku czy to Malossi

trudno powiedzieć, malossi raczej w 2T montują, jest bardzo dobrą firm?, a naraku robi tylko do 4T i jest jedną z najlepszych firm tuningowych do 4T tak więc wybór należy do Ciebie :slight_smile:

No ale ten wario malossi jest do 4T… poza tym w skuterdoktor.pl wyczerpal się naklad naraku hs właśnie tamtego i nie mogę nigdzie znalesc taskiego modelu… Może pomożecie? jakis sklep albo co… dodam ze to Naraku HS NK900.20

Rembi leszczu a czy ja pisałem ze nie podejdzie :?: :?: :expressionless:

Czytaj uważnie…

tak leszczu napisaćes ze jak tam nie ma to nie będzie pasowała ja mówił, że on na 100% podejdzie :wink: Więc mi tu nie pitol :lol:

To nieznaczy że jestem w b??dzie…


Niedenewruj bo się ppoliczymy jak się spotkamy :!:
:evil:

tak to dokładnie znaczy że jesteś w b??dzie bo wyraznie widac ze napisalez ze jak coś tam to nie podejdzie a wario z pewno?cię będzie pasowaćo! Jak się nie znasz na 4T to nie pisz głupot :smiley: