Pytanie o wariator..

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Czy ten wariatorek Malossi Multivar Bedzie pasowal do Motobi żbik 2007, 50cc i czy nie muszę zmieńiqac innych części aby go zamontowac? Z gory dzieki!

Anonim
    Gość

nic nie musisz zmieśniał…
    a czy będzie pasowałto chyba jak szukasz to przez swoją maszyny nie?? jak tam niema to nie bedize pasował..

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Malossi czy Naraku wariatorki sa lepsze? bo zastanawiam się nad Naraku HS i malossi multivar..

Anonim
    Gość

Kondziopl3 jest w b??dzie 😀 Ten wariator z pewno?cię będzie pasowałdo Twojego skutera, wkońcu jest to chiński 4T a skutery Motobi i te Wilga itp to mają te same silniki 😉 Pozdrawiam

Anonim
    Gość

A co byście polecili.. To Naraku czy to Malossi

Anonim
    Gość

trudno powiedzieć, malossi raczej w 2T montują, jest bardzo dobrą firm?, a naraku robi tylko do 4T i jest jedną z najlepszych firm tuningowych do 4T tak więc wybór należy do Ciebie 🙂

Anonim
    Gość

No ale ten wario malossi jest do 4T.. poza tym w skuterdoktor.pl wyczerpal się naklad naraku hs właśnie tamtego i nie mogę nigdzie znalesc taskiego modelu.. Może pomożecie? jakis sklep albo co.. dodam ze to Naraku HS NK900.20

Anonim
    Gość

Rembi leszczu a czy ja pisałem ze nie podejdzie ❓ ❓ 😐

Czytaj uważnie….

Anonim
    Gość

tak leszczu napisaćes ze jak tam nie ma to nie będzie pasowała ja mówił, że on na 100% podejdzie 😉 Więc mi tu nie pitol 😆

Anonim
    Gość

To nieznaczy że jestem w b??dzie…

Niedenewruj bo się ppoliczymy jak się spotkamy ❗
    👿

Anonim
    Gość

tak to dokładnie znaczy że jesteś w b??dzie bo wyraznie widac ze napisalez ze jak coś tam to nie podejdzie a wario z pewno?cię będzie pasowaćo! Jak się nie znasz na 4T to nie pisz głupot 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button