Pytanie o ssanie ;]

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Pytanie o ssanie ;]

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #273271 Odpowiedź

Anonimowy

Witam Mam elektryczne ssanie. no wiem co to jest, ale nie wiem, co się z tym wiąże. przesiadłem się z moto z ręcznym ssaniem, więc się nie śmiejscie. Czy takie ssanie się jakoś uruchamia, czy to samo sobie tam dzialła? Mogę jakoś kontrolować jego pracę?? odpowiedzcie, plis 🙂 pozdro 😉

#273272 Odpowiedź

Anonimowy

ssanie automatyczne dziala bez niczyjej kontroli wlacza się gdy silnik jest zimny i wylancza wtedy gdy silnik nabierze odpowiednia temperature raczej nie mozesz jej kontrolowac i czasami lubi się zacinac powodujac wieksze zuzycie paliwa

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #273273 Odpowiedź

Anonimowy

Ręczne ssanie kontrolujesz sam. Gdy jest skuter zimny, przechylasz dźwignię. Gdy się zagrzeje- odejmujesz ssanie do zera.

#273274 Odpowiedź

Anonimowy

chyba nie zrozumiales pytania…chodzi o automatyczna ”ssawke” a nie reczna 😆

#273275 Odpowiedź

Anonimowy

już ci kolega napisać że ssanie automatyczne wyłącza się gdy jest silnik zimny ty nie możesz go wyłączać włączać to odbywa się wszystko automatycznie

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #273276 Odpowiedź

Anonimowy

ok, dzięki. A jak to mogę samemu sprawdzić, czy to ssanie dziala, czy, jak to moto91 napisać, nie zacię?o się akuratą?

#273277 Odpowiedź

Anonimowy

gdy silnik osiagnie temperature w której ”sawka”powinna się wylanczyc ale jednak ona się zatnie to silnik będzie się dusil i moze zgasnac ale robi się to w starych rocznikach w tych co zaczely powstawac automatyczne ssania

#273278 Odpowiedź

Anonimowy

albo rano będziesz miał klopoty z odpaleniem

#273279 Odpowiedź

Anonimowy

no rano właśnie zwykle muszę go trochę pokopać, żeby przystąpić do współpracy ;] A rocznik mojego skuta to 96′ :mrgreen: wolę takiego, niż jakiegoś nowego hindusa 😆 dziżki 🙂

#273280 Odpowiedź

Anonimowy

jeśli go kopiesz kilka razy to pewnie masz tez automatyczny kranik??

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
Odpowiedz do: Pytanie o ssanie ;]
Informacje o Tobie: