pytanie o skuter zipp tops

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery pytanie o skuter zipp tops

Ten temat zawiera 47 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe bitronxp1 bitronxp1 8 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 48 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe bitronxp1
    bitronxp1
    Użytkownik

czesc chciałbym sie dowiedziec pare rzeczy o tej marce
    ile powinien sie rozgrzewac silnik przed jazda i co to za przełacznik jak sie hamuje przednim hamulcem

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Musi całkowicie wyłączyć się ssanie. I możesz wtedy delikatnie ruszyć.

A co do przełącznika to nie wiem dokładnie o co chodzi.

bitronxp1
    Użytkownik

to mój pierwszy pojazd i mam troche zaległosci i musze poznac maszyne .
    gdzies czytałem ze te ssanie to jest jak sie koło kreci samo jak na stapkach stoi jesli jest teren równy to jest w góze i sie kreci ale jak dotyka ziemi i jest bez ruchu to tez załapie czy musi sie krecic?

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe roomcajz
    roomcajz
    Użytkownik

ciężko zrozumieć co masz na myśli, wyłączenie ssania poznasz po tym że obroty spadną- same
    Po wyłączeniu ssania koło w zasadzie nie powinno się obracać kiedy wisi w powietrzu, a już tym bardziej po zetknięciu z ziemią bo byś się nie mógł zatrzymać 😀

bitronxp1
    Użytkownik

tak masz racje jak sie odpala to głosniej chodzi potem obraty spadaja i musze czekac z 20 minut zanim na nim pojade bo jak krócej chodzi to jak sie da gazu to gasnie dodam ze stoi na dworzu a czy akumulatorowi sie nic nie stanie jak tak na te noce bedzie bedzie w motorku

roomcajz
    Użytkownik

Co do tego gaśnięcia- wyreguluj gaźnik. Z tego co piszesz brzmi jakby miał zbyt bogatą mieszankę.

Jeśli plkanujesz dłuższy postój bez uruchamiania to lepiej wyjmij aku i zanieś do ciepłego – do domu

bitronxp1
    Użytkownik

skuter jest nowy z salonu jak z piwnicy go odpaliłem to ze 2min mu dałem i jechał bez problemu a jak na dworzu stoi to bardziej jest wyziebiony i wiecej mu chyba potrzeba zeby ruszył bo ze startera nie da rady uruchomic silnika trzeba kopniakiem

bitronxp1
    Użytkownik

jezdze teraz co dziennie do pracy rano to na noc na dworzu go mam bo nie posiadam piwnicy a u rodziców go miałem jak takie mrozy były

roomcajz
    Użytkownik

ja też miałem nowy i gaźnik był fatalnie rozregulowany mimo tego

bitronxp1
    Użytkownik

tak pozatym dzieki za odpowiedzi
    a wracajac do tematu no gosciu zrobił przeglad startowy a dopiero przejechałem ze 30km na nim to chyba zalezy od tych mrozów i silnik tak jest zimny ze musi pochodzic troche zeby nie gasł

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 48 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie