Pytanie o gruby wąż w kingway fonero

Witam. Proszę o informację od czego są węże oznaczone na zdjęciach numerami 1, 2, 3

zdjęcia w linku ponieważ nie wiem jak dodać tutaj

http://www.skuterykingway.com/topics18/fonero-pytanie-o-gruby-waz-w-kingway-fonero-vt7916.htm

Układ napowietrzania spalin (tzw. SLS), zatem w tłumiku musi być ^zaszyty^... KATALIZATOR (stalowa blacha falista w wymiarze micro z naniesionymi na nią pierwiastkami w wymiarze... nano-piksel).
^
hosting
*
Gruby wąż jest tutaj najważniejszy, bo dzięki niemu taki system w ogóle działa, ale to ten ^mały karypel^ (ten od podciśnienia), finalnie zawiaduje całym tym systemem, a jaki jest system, takie i możliwości jego. Grunt, że jakiś jest i podobno działa.
^
Możesz zaślepić ten układ już w głowicy i zapomnieć o nim, albo jeszcze krócej: zlikwidować tę małą elastyczną rurkę oraz ^zaślepić^ punkt podciśnienia, coby nie pozyskiwał sobie jakiego ^lewego powietrza^ w kolektorze dolotowym. Katalizatora nie żałuj i niech sczeźnie. A co. ;-)
**
Mam nadzieję, że teraz jest już dla ciebie wszystko jasne. A jak dany system działa, to się tego nie rusza. Konserwuje ewentualnie. ;-)

Po prostu mam dwa identyczne skutery i ten ktury ma całe to ustrojstwo jeździł normalnie zanim go rozebrałem do czyszczenia lecz niestety drugi tego nie ma i myślałem ze może z tego powodu mam problemy z odpalaniem (ten wężyk o którym mówisz jest zatkany w tym drugim skucie)