Pytanie o gruby wąż w kingway fonero

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Pytanie o gruby wąż w kingway fonero

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Mariusz Drobniak 4 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #300156 Odpowiedź

  Mariusz Drobniak
  Użytkownik
  • Postów: 10

  Witam. Proszę o informację od czego są węże oznaczone na zdjęciach numerami 1, 2, 3

  zdjęcia w linku ponieważ nie wiem jak dodać tutaj

  http://www.skuterykingway.com/topics18/fonero-pytanie-o-gruby-waz-w-kingway-fonero-vt7916.htm

  #300159 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Rysio_Misio
  Rysio_Misio
  Użytkownik
  • Postów: 492

  Układ napowietrzania spalin (tzw. SLS), zatem w tłumiku musi być ^zaszyty^… KATALIZATOR (stalowa blacha falista w wymiarze micro z naniesionymi na nią pierwiastkami w wymiarze… nano-piksel).
  ^
  hosting
  *
  Gruby wąż jest tutaj najważniejszy, bo dzięki niemu taki system w ogóle działa, ale to ten ^mały karypel^ (ten od podciśnienia), finalnie zawiaduje całym tym systemem, a jaki jest system, takie i możliwości jego. Grunt, że jakiś jest i podobno działa.
  ^
  Możesz zaślepić ten układ już w głowicy i zapomnieć o nim, albo jeszcze krócej: zlikwidować tę małą elastyczną rurkę oraz ^zaślepić^ punkt podciśnienia, coby nie pozyskiwał sobie jakiego ^lewego powietrza^ w kolektorze dolotowym. Katalizatora nie żałuj i niech sczeźnie. A co. 😉
  **
  Mam nadzieję, że teraz jest już dla ciebie wszystko jasne. A jak dany system działa, to się tego nie rusza. Konserwuje ewentualnie. 😉

  „Trzymaj swoje szczęście za włosy, dopóki samo nie wyłysieje.”
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #300233 Odpowiedź

  Mariusz Drobniak
  Użytkownik
  • Postów: 10

  Po prostu mam dwa identyczne skutery i ten ktury ma całe to ustrojstwo jeździł normalnie zanim go rozebrałem do czyszczenia lecz niestety drugi tego nie ma i myślałem ze może z tego powodu mam problemy z odpalaniem (ten wężyk o którym mówisz jest zatkany w tym drugim skucie)

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Pytanie o gruby wąż w kingway fonero
Informacje o Tobie: