Pytanie o gruby wąż w kingway fonero

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Pytanie o gruby wąż w kingway fonero

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Mariusz Drobniak 3 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Mariusz Drobniak
    Użytkownik

Witam. Proszę o informację od czego są węże oznaczone na zdjęciach numerami 1, 2, 3

zdjęcia w linku ponieważ nie wiem jak dodać tutaj

http://www.skuterykingway.com/topics18/fonero-pytanie-o-gruby-waz-w-kingway-fonero-vt7916.htm

Zdjęcie profilowe Rysio_Misio
    Rysio_Misio
    Użytkownik

Układ napowietrzania spalin (tzw. SLS), zatem w tłumiku musi być ^zaszyty^… KATALIZATOR (stalowa blacha falista w wymiarze micro z naniesionymi na nią pierwiastkami w wymiarze… nano-piksel).
    ^
    hosting
    *
    Gruby wąż jest tutaj najważniejszy, bo dzięki niemu taki system w ogóle działa, ale to ten ^mały karypel^ (ten od podciśnienia), finalnie zawiaduje całym tym systemem, a jaki jest system, takie i możliwości jego. Grunt, że jakiś jest i podobno działa.
    ^
    Możesz zaślepić ten układ już w głowicy i zapomnieć o nim, albo jeszcze krócej: zlikwidować tę małą elastyczną rurkę oraz ^zaślepić^ punkt podciśnienia, coby nie pozyskiwał sobie jakiego ^lewego powietrza^ w kolektorze dolotowym. Katalizatora nie żałuj i niech sczeźnie. A co. 😉
    **
    Mam nadzieję, że teraz jest już dla ciebie wszystko jasne. A jak dany system działa, to się tego nie rusza. Konserwuje ewentualnie. 😉

„Trzymaj swoje szczęście za włosy, dopóki samo nie wyłysieje.”

Mariusz Drobniak
    Użytkownik

Po prostu mam dwa identyczne skutery i ten ktury ma całe to ustrojstwo jeździł normalnie zanim go rozebrałem do czyszczenia lecz niestety drugi tego nie ma i myślałem ze może z tego powodu mam problemy z odpalaniem (ten wężyk o którym mówisz jest zatkany w tym drugim skucie)

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie