Pytanie na temat Yamaha TZR 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Pytanie na temat Yamaha TZR 50

Tagi: 

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe No to LU No to LU 1 lat, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #664808 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe sk1zz
  sk1zz
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Niedługo będe zdawał na prawo jazdy kat. AM. Po tym planuję kupić sobię Yamahę TZR 50. I teraz pytanie. Mam około 160 cm wzrostu, czy nie będzie problemu, żebym wchodził i schodził z Yamahy bez problemu?

  Marek
  #664855 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe No to LU
  No to LU
  Użytkownik
  • Postów: 432

  Sprawdź w najprostszy sposób, przymierz się. Jeśli nie masz pod ręką yamahy TZR (siodło na wysokości 815 mm), to podejdź do jakiegoś salonu z motorowerami/motocyklami, zapytaj sprzedawcę (lub wcześniej sprawdź w necie), który z modeli ma siedzisko na tej wysokości – i sobie na nim klapnij. Będziesz wszystko wiedział 🙂
  Mam 170 cm i na moto z siodłem na wysokości 830 mm podpierałem się na palcach stóp (żeby dotykać po obu stronach). Z drugiej strony – wystarcza podparcie z jednej strony, moto można sobie przecież lekko pochylić.
  I jeszcze jedno – to AM będziesz przecież na czymś robił…? Wystarczy pogadać z instruktorem i poprzymierzać się do tego, co maja na placu.

  no i na co to komu…?
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Pytanie na temat Yamaha TZR 50
Informacje o Tobie: