Pytanie do posiadaczy Kymco agiliti city 4 t

Witam forumowiczów. Jestem posiadaczem Kymco agiliti city 4 t.Mam do Was pare pytań a więc:
1.Wymieniłem tuleję oraz dysze w gazniku oraz była mała regulacja gaznika po wymianie dyszy. Osiągi praktycznie się nie zmieniły( dysza i tuleja w komplecie przy zakupie).Czy tak jest po wymianie ??
2.Moduł nie jest odblokowany i tu pytanie czy można go odblokowac samemu(jedne wejscie -8 pinów)czy tez trzeba kupic odblokowany ??
3.Co to za różowy przewód który wychodzi z tyłu za filtrem i jest zaślepiony(jest w nim płyn- sprawdzałem prawdopodobnie woda :shock: )??
4. Co się tyczy modułu to czytałem na innym forum że nacina się moduł po środku...ale chyba w tym skuterku to nie przejdzie ;)
Myśle że coś mi doradzicie w tym temacie.

1. Najwięcej daje zdjęcie blokady z modułu, wtedy stają się zauważalne pozostałe blokady.
2. Moduł możesz odblokować w 50%-odpinając fioletowy kabelek od kostki, odblokowanie w 100% - musisz kupić moduł: http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-modul-naraku-odblokowany-kymco-like-agility-city-p-9297-1.html?cPath=13969_17754_17756&sessID=eaec520fb0bef77e13c651149271dfdb . Tańszych nie szukaj, nie znajdziesz.
3. Pokaż zdjęcie tego przewodu, ponieważ ja mam inny model, ale z podobną elektroniką.
4. W tym module na 8 pin nie wchodzi w grę żadne nacinanie, jest to nietypowy moduł na prąd DC(niestety).

AraS dzięki za odpowiedz a co do przewodu to identyczny jak ten w 1:48 minucie(różowy)oczywiście inny skuterek :)tu masz link bo w pracy jestem...
http://www.youtube.com/watch?v=Z54AKyjLJGk&feature=related
co do osiągów to z górki leci max 50-56- myslisz że po odblokowaniu modułu poleci 70 ??Jeszcze jedno pytanko- jest blokada pod dekielkiem na gazniku w tym skuterku(chodzi mi o ta śrubke)?
pozdrawiam.

To jest przewód odmy, a ta woda to opary oleju, czasem zwłaszcza po ostrej jeździe może tam zbierać się olej.

Pietro dzięki własnie poczytałem co nieco o tej odmie, juz wszystko jasne
Pozdrawiam.

Tak, do tego służy plastikowy korek ;)

Miałem ten sam problem :D