! Forum Skutery Pytanie czesci

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Littlespy 3 tygodnie, 6 dni temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Patryk2991
    Patryk2991
    Użytkownik

Jako ze w ostatanim moim temacie dotyczącym blokad nie bardzo chciał mi ktoś pomóc zakładam 2 dotyczący części, posiadam dwa skutery 50 i 125 oba chińskie, zastanawiam się czy jakieś części od 125 pasowaly by mi do 50 ? Nie chodzi mi o silnik i inne tego typu rzeczy tylko o pierdoly poprostu czy coś by się nadawało; ) z góry dzięki

Patryk2991
    Użytkownik

125 to lexmoto sprowadzony z Anglii a 50 to romet 747 4t

Littlespy
    Użytkownik

Wiele będzie pasować a jak sie postarasz to silniki też przełożysz

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Patryk2991
    Użytkownik

Aha , nie silnika to nie chce przekładać , myślę ściągnąć blokady ale w gaźnika śrubki nie ma w filtrze tez tam nie ma zwezki , a reszta to dla mnie wyższa Szkoła jazdy , ew myślę wymienić moduł ale czy to dobra kolejnosc żeby w ten sposob zaczynać właśnie od modułu?

Littlespy
    Użytkownik

W filtrze nie ma zwężki ale jest w wydechu

Patryk2991
    Użytkownik

To może zmienić wydech ? Mogl bys polecic jakis ? Lub ta zwezke w wydechu zlikwidować? Tylko jak

Patryk2991
    Użytkownik

Ale teraz są te euro 4 i ja to np mam i gość mi powiedział ze tam w gaźniku teraz jest dużo elektryki i wogule. Ktos to rozgryzł ? Ktoś wie jak ściągnąć blokady ? Bo ponoć tych standardowych juz nie ma tylko w elektrycy

Littlespy
    Użytkownik

Jak masz euro4 to nie masz gaźnika.

Littlespy
    Użytkownik

Jak odkręcisz wydech to na początku jest ta zwężka. Jak masz szlifierke precyzyjną to nią utnij a jak nie to pręt młotek i w jakieś 30min ci sie uda to wybić.

Littlespy
    Użytkownik

A co do tego wydechu to jak masz 4t nic ci nie polece po sie nie znam a jak 2t i nie masz zamiaru tuningować to tecnigas next r wystarczy a jak będziesz tuningować to znajdź na necie jaki jest najlepszy do cylka który będziesz montował.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie