pytanie co do mich przyszlych przerobek:)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) pytanie co do mich przyszlych przerobek:)

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #271724 Odpowiedź

Anonimowy

hej:) 400km temu kupiłem skutsa longjia, jest to 2t i zamierzam go trochę ztuningowac:) odblokowalem go na module bo tylko tam byl blokowany i uzyskuje on vmax 65km/h, mam zamiar zmienić wariator, sprzeglo i wydech, i teraz moje pytanie czy nie wystarczy jak wyreguluje skutsa samymi rolkami muszę kupowac caly wariator?? w jakiej kolejności polecacie te części zakladac bo chyba nie bede wszystkiego naraz (finanse:/) jakie te części polecacie? nie za drogie ale dobre, wiem ze to nie mozliwe ale takie na granicy ceny i jakosci:) hmm chyba wszystko:) jak cos to jeszcze dopisze. Prosze o odpowiedz 😀 pzdr:)

#271725 Odpowiedź

Anonimowy

Michel napisał:

y nie wystarczy jak wyreguluje skutsa samymi rolkami

krótka odpowiedź… Nie 🙂

Michel napisał:

muszę kupowac caly wariator??

jeżeli chcesz tuningowałto TAK, bo na seryjnym wario zmiana rolek niewiele daje, no chyba ze masz tłumik sportowy to wtedy dajesz rolki o około 1g lżejsze

Michel napisał:

w jakiej kolejności polecacie te części zakladac bo chyba nie bede wszystkiego naraz (finanse:/) jakie te części polecacie?

T?umik, wariator, sprzęgło 😛 dokładnie w takiej kolejności 🙂 Wariator to Hebo NG jest godny polecenia, z tłumika to niewiem :/ może jakiśS6 pro replica, leo ZX, yasiek Z, z ze sprzłgie? jeśli chcesz dobre i tanie, to polecam sprzęgło RMS Racing PRO 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #271726 Odpowiedź

Anonimowy

acha:) czyli kupić wydech, i wymieniłeś rolki, nastepnie jak bede mial kase to kupić wario, a nie więcej mi da jak założę wariator zamiast wydechu? chodzi mi o przyspieszenie i vmax

#271727 Odpowiedź

Anonimowy

nie jak wymienisz sam wariator to ci obroty spadną a prędkość zostanie ta sam. Silnik potrzebuje mocy żeby się bujnąć a wydech trochę jej daje

#271728 Odpowiedź

Anonimowy

wydech da Ci więcej na przyśpieszeniu, co do v-max to raczej porównywalne mówiąc oczywiście o wydechach klasy yasuni z laser x-pro bo te tańsze jak tecnigas next r to nie wiem ile daje.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #271729 Odpowiedź

Anonimowy

yasuni R chyba jest lepszy… Nie mylę siłę?

#271730 Odpowiedź

Anonimowy

yasuni c30 jest jeszcze lepszy i co z tego skoro autor tematu szuka wydechów tańszych jak yasuni z czy laser x-pro, a Ty wyskakujesz z wydechem kosztującym ponad 650zł a wersja carbon 700… zresztą yasuni R jest bardziej do cylindrów 70 niż seryjnych 50

#271731 Odpowiedź

Anonimowy

możesz, dać najpierw wariator, i on wcale Ci nie pogorszy osiagów, ale tłumik daje więcej na poczłtku, potem do niego wario i jest git 😛

siwy_fact napisał:

nie jak wymienisz sam wariator to ci obroty spadn? a prędkość zostanie ta sam

nie zgodzł się z tobą 😛 byłem zmuszony najpierw wymienić, wario i obroty nie spadły, lecz się zwiększyły 😛 jest dużo lepsze przyśpieszenie niż na seryjnym, a v-max ustawilem, zeby został taki sam…

#271732 Odpowiedź

Anonimowy

No tak, przeoczyłem… Ale Yasiek Z też do najtańszych nie należy… Miżdzy Z, a R jest różnica… Ale nie mam pojącia, jaka jest różnica w użytkowaniu ❓

#271733 Odpowiedź

Anonimowy

R jest mocniejszy od yasuni Z i dedykowany głównie do cylindrów 70 a yasuni Z dobry jest pod 50 jak i 70 z tą różnicę że przy cylindrze 70 nie wyciśniesz ze skutera tyle co przy yasuni R ;p

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
Odpowiedz do: pytanie co do mich przyszlych przerobek:)
Informacje o Tobie: