Problem, proszę o szybką odpowiedź

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo i Przepisy Ruchu Drogowego Problem, proszę o szybką odpowiedź

Tagi: 

Ten temat zawiera 19 odpowiedzi, ma 12 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe benekpe benekpe 5 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Szymko9881
    Szymko9881
    Użytkownik

Witam.
    Dzisiaj miałem następującą sytuację:
    Jadę skuterem i wyprzedzam kolegę, który jedzie skuterem. Podczas gdy ja go wyprzedzałem, to wyprzedzał mnie jakiś facet w passat\\\’cie (wyprzedzał mnie i kolegę) i przyśpieszył. Dogoniliśmy go na światłach, stanęliśmy przed nim i on spisał (chyba) mój numer rejestracyjny.
    ruszyliśmy (ja i kolega) spokojnie ale ten w nas chciał wjechać i wyprzedził nas na podwójnej ciągłej, (podczas tego jego manewru oczywiście poleciał mój gest palcem) i zajechał mi drogę. Następnie zatrzymały go kolejne światła. Ja go ominąłem i ustawiłem się na pole position 🙂 ale on zatrzymał mojego kolegę i powiedział mu: Powiedz swojemu koledze, że ma duży problem. Potem próbował znowu mi zajechać drogę, ale chyba dał se spokój i pojechał.

Proszę, aby ktoś mi napisał czy coś mi grozi i czy mam się czegoś obawiać.

Zdjęcie profilowe skuterek123
    skuterek123
    Użytkownik

Może jakiś nerwowy typek, zauważył, że robisz coś wbrew przepisom, spisał numery i na policje. Z jaką prędkością wtedy jechałeś? Jak powyżej 45km/h może nie spodobało mu się, że masz ściągnięte blokady.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Prędzej nie podobało mu się, że go wyprzedzacie na światłach i musi się za wami wlec 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.
    Szymko9881
    Użytkownik

nie, jechałem gdzieś w okolicach 50km/h to było w mieście. Co on może mi zrobić? tzn co on pójdzie na policje i co powie?
    No jak go omijałem to był
    cały czerwony 😛

Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Pieniacz. Nic sie nie przejmuj.

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe skuterek123
    skuterek123
    Użytkownik

Więc pewnie chodzi o wyprzedzanie, jak nie byłeś na ciągłej linii i wyprzedziłeś go tak, jak zezwalają przepisy to nic ci nie zrobi, prędzej sam sobie nagrabi bo jak wspominasz, wyminął Ciebie na ciągłej w dodatku masz kolegę jako świadka 😀

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jakby miał wideorejestrator to mógłby iść na policje jak gdzieś złamałeś przepisy (miernika prędkość tam nie ma).

Szymko9881
    Użytkownik

Ok, dzięki 🙂

Szymko9881
    Użytkownik

Szkoda, że ja nie miałem jakieś kamerki 🙁
    Bym tego gościa tak udupił…

Zdjęcie profilowe WODZU
    WODZU
    Użytkownik

Leszku – czytaj ze zrozumieniem…..

….ruszyliśmy (ja i kolega) spokojnie ale ten w nas chciał wjechać i wyprzedził nas na podwójnej ciągłej, (podczas tego jego manewru oczywiście poleciał mój gest palcem) i zajechał mi drogę. Następnie zatrzymały go kolejne światła. Ja go ominąłem i ustawiłem się na pole position 🙂 …..

Szymko9881 napisał:

Szkoda, że ja nie miałem jakieś kamerki 🙁
    Bym tego gościa tak udupił…

Za co? Za to żeście jechali całym pasem koło siebie? Ciesz się że on nie miał kamerki i nie nagrał Waszego wykroczenia.

Mój profil i moje podróże na Piaggio X8 125ccm – https://www.facebook.com/piotr.bobbe.1
    Moje chobby, mój drugi profil – Motocykle 125ccm – https://www.facebook.com/moto125ccm
    Zapraszam do poluienia i obserwowania.
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie