Pytania co do A1 i do biegow w moto.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Pytania co do A1 i do biegow w moto.

Ten temat zawiera 63 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 64 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema.

Jesli temat jest w zlym dziale to proszę o przeniesienie. Dzieki

Za jakieś max 2 tygodnie zapisuje się na A1.

I teraz mam pytania.

Jaki oni daja motocykl do jezdzenia ? Wie ktos ? Jaki to typ: scigacz, turystyk itp a moze ktos wie dokladna marke i model ?

Jak w takim motorze przerzuca się biegi ?

Bo o to chodzi, ze w tych starszych jest tak: 1, luz, 2, 3, 4, 5, 6 i jak chcesz np dac na luz to trzeba 6, 5, 4, 3, 2, luz, 1 co mnie strasznie wkur*** ;/ bo trzeba bardzo zwolnic i moto prawie staje i slychac jak się biegi zmienia na mniejsze a znow w tych nowszysch moto jest podobno tak jak w samochodzie ze np jak jedziesz 180km/h i masz 6 bieg i chcesz na luz to sobie po prostu przerzucasz na luz i stajesz i jes git.

Prosze o odp.

Anonimowy

Co do a1 jest oddzielny temat, moto zależy od ośrodka, a co do biegów skrzynia różni się od tej w samochodzie i innej opcji jak 1 luz 2 3 4 5 6 raczej się nie da

Anonimowy

A kto ma wiedzieć jakim motorem będziesz jeździł i jaka tam jest skrzyniaż Często są motocykle w stylu Yamahy YBR. Po co wrzucać na luzł Luz jest tylko do zapalania i stania na wolnych obrotach, przy 180 raczej nie będziesz wrzucał luzu, bo to nie jest bezpieczne.

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Anonimowy

Favete napisał:

a znow w tych nowszysch moto jest podobno tak jak w samochodzie ze np jak jedziesz 180km/h i masz 6 bieg i chcesz na luz to sobie po prostu przerzucasz na luz i stajesz i jes git.

BUhahahahaha XD kto Ci takich głupot naopowiadał ? Większej bzdury nie słyszałem 😐
    Po to jest sprzęgło …

Anonimowy

no ale o to chodzi ze jak w tych starcy motoracj np masz 5 i staniesz na swiatlach i naciskasz sprzeglo to nie mozesz od tak wrzucic z 5 na luz bo jest jakas blokada ;/ nie wiem jak w tych onwszych moto.

Anonimowy

Jaka blokaadaaa ?!
    A tak w ogole już podczas dojeżdżania się redukuje …

Anonimowy

ty moze pierwsze się naucz biegami operowac bo widzę że nie masz żadnego pojęcia o tym:p
    Widzisz światła i redukujesz odrazu:p Trzymasz sprzegło i nic się nie dzieje,,, jak już dojerzczasz to masz luz „znaleziony”

Anonimowy

Ciekawie zapowiadający się temat 😛 Favete, jeździłeś kiedykolwiek na jakiejkolwiek biegówce?! W egzaminacyjno-kursowych 125’kach masz skrzynię 5. biegową działającą na zasadzie skrzyni sekwencyjnej(występuje taka w każdym motocyklu). Sprzęt na jakim będziesz jeździł, to prawdopodobnie jakiś miejski naked(np.YBR125(na którym jazda to bajka :mrgreen: )), a nie jakiś sport, czy inny cross 😛

Anonimowy

to jak to w koncu kurrrr** jest ? ;/

nie mogę sobie po prostu jechac np dajmy na to 100km/h i za kilka metrow muszę się zatrzymac to nie mogę np sobie wcisnac sprzegla, hamulec i jak juz stoje to sobie redekuje na luz z 5 na luz ? bo u mmnie w suzi jest tak ze msuze po kolei do dolu wrzucac biegi aby potem na luz wrzucic nie mogę np z 5 na luz ;/ a w samochodzie tak można.

Anonimowy

Boże ! Czytanie ze zrozumieniem wymiata >_<

Każdy Ci mówi ! Że nie ! Nie ma tak że wrzucasz z 5-tki na luz ! W MOTOCYKLU TRZEBA PO KOLEI !
    Samochód nie ma skrzyni sekwencyjnej więc tam można klupać co się chce i jak się chce >_<

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 64 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie