Przyśpieszenie Quantum

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Przyśpieszenie Quantum

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Montecjusz Montecjusz 5 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Montecjusz
    Montecjusz
    Użytkownik

Witam,
    Ma ktoś może sprawdzone rozwiązania na podniesienie przyśpieszenia w qunatumie 2t bez wymiany tłoka na większy? Chodzi mi o to, żeby skuter dalej był 50 tylko zbierał sie jak trzeba. Nigdzie mi się nie śpieszy i te 60 które jedzie na blokadzie w zupełności mi wystarcza ale dobrzy było by ogarnać jakoś ruszanie które jest jak na razie tragiczne.
    LwG! 🙂

Zipp quantum 2t.
    Wierzę i się tego nie wstydzę 🙂
    LwG!
    Zdjęcie profilowe kamil2055
    kamil2055
    Użytkownik

Z tego co słyszę to masz go na blokadach po prostu go odblokuj i będzie dużo lepsze przyspieszenie mi dużo dało odblokowanie na przyspieszeniu LwG !

Zdjęcie profilowe sylwek62
    sylwek62
    Użytkownik

Dokładnie zdejmij blokady jak dalej bd za słaby dla Ciebie to zmień cylek na 72cc

Romet RR 50—>Yamaha YZF R125
    Honda CBR 125R

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!
    Zdjęcie profilowe martin1996a
    martin1996a
    Użytkownik

Odblokuj go i zmień rolki na lżejsze, lżejsze moc a cięższe na v-max

Montecjusz
    Użytkownik

Odblokowany już był i nie dawało to jakiejś ogromnej różnicy w przyśpieszeniu 🙂 Chyba, że poza modułem coś trzeba jeszcze zmienić? Bo na razie tylko w moduł się bawiłem. Boję się narazie na stałe odblokowywać bo mam strasznie lekką rękę a pogoda już nie jest taka dobra do jazdy 🙂

Zipp quantum 2t.
    LwG!
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Pierscień na wariatorze, moduł zablokowany i coś co w zasadzie blokadą nie jest ale zamula skuter – system dopalania spalin. To są rzeczym którymi trzeba się zająć. Poza tym wydaje mi się, że przydałaby się jeszcze porzadna regulacja gaźnika i być może właśnie wyżej wspomniana wymiana rolek – jesli nie na lżejsze to chociaż na nowe. Mam klon Twojego skutera pod tytułem Inca street i ja wymienione blokady posiadałem i je usunałem.

Zdjęcie profilowe kamil2055
    kamil2055
    Użytkownik

Jeszcze zdarzają się blokady na filtrze powietrza ta rurka i śrubka pod dekielkiem gaźnika

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Blokadą jest także opór powietrza, dlatego zaleca się pochylanie nad kierownicą bądź całkowite schowanie się za owiewkami. Dodatkowo możesz jeszcze kupić bardziej opływowy kask 🙂

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Kamil – przestań zaczynać ten temat. Ile razy już powtarzałem, że to nie jest blokada. Tak równie dobrze można odblokowac sobie np. kran nad wanną.

Montecjusz
    Użytkownik

Dobra jutro coś pogrzebię z gaźnikiem bo odnoszę wrażenie, że ktoś kto go regulował kompletnie nie wiedział co robi (zdarza mu się gasnąć jak stoję). Chyba jednak odblokuje ten moduł skoro ma to coś dać, a z wariatorem się pobawię jak będę miał jakąś sobotę wolną 🙂

@lucek co do pochylenia to przy moim niecałym 1.90 i tak jestem pochylony obojętnie jak bym nie siedział 😀

Zipp quantum 2t.
    LwG!
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie