"Przynależność" do Skuterowo.com

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    klekocix
    Użytkownik

Jestem ciekaw czy Wy, jako użytkownicy forum Skuterowo.com w jakiś sposób się z nim identyfikujecie?
    Chociażby naklejenie forumowej nalepki na swój pojazd lub noszenie innego gadżetu?

Tyle czasu już śmigam na skuterze i jak do tej pory ani razu nie widziałem żadnego skutera oklejonego nalepką forum…

mxx_rs
    Użytkownik

Ja miałem już kilka razy zamówić naklejki i zapominam.
    Natomiast jeżdżę już ponad miesiąc, i tylko raz mi ktoś odmachał.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Kapuchon
    Użytkownik

Machać do innych skuterowców już dawno przestałem bo jedynie może z 5 osób mi odmachało a reszta ma to w dupie więc ja tez. Osobiście mam zamontowaną ramkę pod tablice rej. i naklejoną naklejkę skuterowo.com na lewym boku skuta a do kluczyków mam smycz także ze skuterowo.com.
    Ogólnie wnioskuje że dość dużo użytkowników skuterowo jest z Rudy Ślaskiej ale jeszcze nigdy nie spotkałem kogoś z jakimkolwiek logo skuterowo.com poza stałą śląską ekipą z którą czasami jeżdżę na jakieś wypady.

klekocix
    Użytkownik

Ja po Warszawie śmigam z dumnie naklejoną nalepką Skuterowo.com. Nie zdarzyło mi się na mieście spotkać innej osoby na oklejonej w ten sposób maszynie, choć większości przyglądam się bacznie, jako że skutery to moja pasja 🙂

U mnie wygląda to tak, nie sposób nie zauważyć 🙂

A co do pozdrawiania, kiedy stoję razem z motocyklem czy skuterem pod światłami i skinę głową w geście pozdrowienia, w 99% przypadków inny kierowca również odpowiada. Natomiast co do podniesienia lewej dłoni – w 90% przypadków ani kierowca skutera ani motocyklu nie odpowie.

Widzę, że ma to związek z moim ubiorem, jeśli jestem ubrany w kurtkę (która wygląda jak motocyklowa) oraz rękawice na motocykl to dużo częściej kierowcy mi odpowiadają na pozdrowienie niż jeśli jadę w bluzie czy t-shircie… albo może mi się tylko zdaje 🙂

Hiszpan36
    Użytkownik

zgodzę się z klekocikiem jeśli chodzi o ubiór ja również zauważam taką współzależność. Ja staram się zawsze pozdrawiać innych kierowców jednośladów, aczkolwiek czasem nie zauważe albo nie zdąże. I tak sobie tłumacze w odwrotnym kierunku jak ktoś mie odpowie he he. A propo naklejek to dajcie jakiś namiar gdzie takie owe dostane/zamówie…

Dzejkob
    Użytkownik

Ja mam naklejoną naklejkę nad lampą przednią. Innych skuterowców ze skuterowa jeszcze nie zauważyłem.

Kisiu1981
    Użytkownik

Ja mam naklejki ale w Warszawie nie widziałem jeżdżąc nikogo ze Skuterowo. Sam mam ramkę i oklejony skuter.

lisu7
    Użytkownik

a kupowaliście naklejki i pod ramke tab. rej. przez internet?

Hiszpan36
    Użytkownik

Są całe ramki, no właśnie chcę zamówić tylko ciekaw jestem czym różni się ramka na motor od ramki na motorower. Przecież to te same tablice…

harekop
    Użytkownik

Ja natomiast mam tak, że nawet gdy śmigam w krótkim rękawku to kierowcy z potężniejszych motocykli pierwsi unoszą lewą dłoń. Możliwe, że jest to spowodowane tym, że nie jeżdżę wolno i motorek wygląda na taki o większej pojemności ; )

harekop
    Użytkownik

Hiszpan jednak się różnią. Motocyklowe (dla motocykli i ciągników rolniczych) – 190×150 mm
    Motorowerowe (dla motorowerów) – 140×114 mm

lisu7
    Użytkownik

a kupowaliście naklejki i pod ramke tab. rej. przez internet?

Kisiu1981
    Użytkownik

Nie, dostałem na rozpoczęciu czy tam zakończeniu sezonu.

harekop
    Użytkownik

Podrzućcie ile wynosi koszt przesyłki za pobraniem gdy kupię naklejki. Nie wiem czy bardziej sie opłaca wysłać kopertę zwrotną czy kupić w sklepie skuterowo 😉

Hiszpan36
    Użytkownik

2,49 za naklejki i 2,10 z przesyłkę 😉 dzięki harekop za info propo wymiarów.

Hiszpan36
    Użytkownik

a pobranie 15zł 😀 ;D więc chyba mamy odpowiedź co się opłaca

klekocix
    Użytkownik

Ja dostałem nalepkę na targach motocykli i skuterów na wiosnę w Warszawie 🙂

A co do mojej jazdy – to praktycznie cały czas z manetką na full (mam tylko 125-tkę), często „poganiam” motocyklistów w korku jadących na większych pojemnościach, niestety i to, że jestem od nich szybszy na „byle czym” nie powoduje pozdrowień i powitań, ale trudno 🙂

Kisiu1981
    Użytkownik

Tak to bywa… Klekocix – dziwne, że się jeszcze nie widzieliśmy. Mieszkamy bardzo blisko siebie.

klekocix
    Użytkownik

Kisiu1981 napisał:

Tak to bywa… Klekocix – dziwne, że się jeszcze nie widzieliśmy. Mieszkamy bardzo blisko siebie.

Bemowo/ Powstańców Śląskich/ bazarek? 🙂

Kisiu1981
    Użytkownik

Przejeżdżam tam często i kumpla mam koło makdonalda. Mieszkam na Chomiczówce przy Bogusławskiego.

klekocix
    Użytkownik

To widzę, że jest nas conajmniej 3 tu w okolicy, a być może i więcej…

Kolega „Mermi” też jest stąd.

Może czas stworzyć jakąś „grupę północno-zachodnią” w Warszawie? 🙂

Kisiu1981
    Użytkownik

Możemy się spotkać jakoś w tygodniu. Trzeba poznać sąsiadów:-)

A grupa może powstać. Miło by było. Czyli kolejna podgrupa w Grupie Mazowieckiej.

Hiszpan36
    Użytkownik

Mokotów Dolny się kłania 😉

Vezyr
    Użytkownik

Klekocix i Kisiu w sumie muszę Was zapoznać, znam Was obu to chyba niegłupi to pomysł 🙂

mxx_rs
    Użytkownik

Cholera, że ja zawsze muszę nie z tej strony miasta mieszkać co trzeba :/

Kisiu1981
    Użytkownik

Racja, Vezyr. Ale jakoś tak zawsze jest, ze im bliżej się siebie mieszka tym rzadziej się widzi.

Maciek, daleko nie masz. Miasto to samo:-)

mxx_rs
    Użytkownik

Haha no niby racja 🙂
    Tak czy tak fajnie by było gdyby udało się czasami organizować takie wypady W-wa + najbliższe okolice na kilka godzin.

Kisiu1981
    Użytkownik

Ja myślę, ze nie będzie problemu. Na mnie możesz liczyć. Nie zawsze bedę miał czas ale gdy on będzie to na pewno nie omieszkam polatać z Tobą czy również z kimś innym. Numery telefonów mamy, a i forum jest:-)

klekocix
    Użytkownik

Ja również nie zawsze będę miał czas na spotkania ale wiadomo – samo życie 🙂

Ale co do spotkań to również postaram się wygospodarować trochę czasu.

Z moich samotnych wycieczek po okolicach (na Bemowie mieszkam dopiero 2 lata) zaobserwowałem, że tereny rekreacyjne mamy tu na prawdę piękne.
    Mam na myśli wypady do Starych Babic, Truskawia czy Dziekanowa Leśnego oraz eksplorowanie ich zakamarków.

Tak więc niniejszym zakładam grupę „WPZ” czyli Warszawa Północno – Zachodnia 🙂 ale to sprawa na inny temat.

@mxx_rs – masz przecież grupę z południowych dzielnic Warszawy, ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś dotarł również do nas na wycieczki po okolicy 🙂

mxx_rs
    Użytkownik

Tylko oni są „dalekobieżni” a tak jak chociażby jeździliśmy z Kisiem to raczej zwiedzaliśmy Warszawę.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button