Przygotowanie plastików do malowania<pytanie>

• This topic has 16 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 12 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam!!
    Zamierzam pomalowac moją apke i już plastiky powycierałem, ale mam jeden problem
    bo mam pozostałości po pierwotnym miejscu kierunków i chce cos z tym zrobić…

Czy jak to zaszpachluje to potem nie będzie szpachla pękac?

Anonim
    Gość

zaklej matą i zywicą od spodu, daj szpachle, wygładz i będzie ok

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Ja bym dal mieszanke zywica-szpachla i z siatka… Potem wykonczeniowke na to i na pewno nie peknie 😉

Anonim
    Gość

a mieszanke żywiczo-szpachlową mogę kupić czy trzeba samemu robic?A jaką siatke?

Anonim
    Gość

kupisz w dobrym sklepie z chemią 😀

Anonim
    Gość

A tą siatke to jaką w jakim celu?

Anonim
    Gość

To są małe dziurki więc siatka nie potrzebna, mogłaby się przydać przy większych dziurkach, żeby było sztywniej.

Anonim
    Gość

Jeśli „siatka” to po waszemu mata na którą nakłada się żywicę, to przydałoby się od spodu nałożyć 🙂 Zawsze pewniej 😉

Anonim
    Gość

cos ty .. wystarczy od spodu dać kartonik żeby szpachla nie przelatywala na drugą stronę .. a dziury zapchać szpachlą i przeszlifować … nic nie pęknie nie ma szans 🙂 za małe dziury a i plastik nie jest poddawany wyginaniu to nic nie pęknie .. tylko zapamietaj sobie !! dobrze odtłuść benzyną najlepiej i wtedy kładź szpachle bo inaczej nie będzie się schciala trymać .. i uson z tamtad resztki lakieru

Anonim
    Gość

Ale ja bym dla pewnosci dal mate 😉 Zawsze masz pewniej 🙂

Anonim
    Gość

a szpachla z włuknem 😛

Anonim
    Gość

gmax, masz racje to by bylo najlepsze rozwiazanie 😉 sam bd musial się z tym pobawic bo mi zostal otwor po wlewie od zbiornika oleju w kufrze;) (dozownik wywalony ;P )

Anonim
    Gość

Byłem w lakierniczym i typ dał mi mate z żywicą i ma być oki

Anonim
    Gość

Od drogiej strony przyklej włókno szklane (mata) na żywice następnie po wyschnięciu zalej nie duża ilością żywicy otwór który pokazujesz na fotografii po wyschnięciu wygładź powierzchnie nałóż szpachel wyszlifuj 🙂 nic wtedy tego nie ruszy

Anonim
    Gość

nie byl bym pewien .. nie wszyscy zawsze podchodza do tego z zapalem i mate kladą na nieprzygotowaną powierzchnie … pytacie co z tego ? a no to że można to jednym palcem zerwać bo się nie trzyma powierzchni ..

przed nałożeniem tej że maty od wewnątrz przeszlifuj gruboziarnistym papierem tam zeby powierzchnia nie była gładka … najlepiej papierem 80-100 .. potem odtłuść benzyną i na niezakurzony plastik nałóż jedną max 2 warstwy maty szklanej ( lepsze było by włukno szklane) i ładnie pędzlem przemocz to i poczekaj aż wyschnie …

kolejna sprawa nie cierpiąca zwłoki .. źle dodanie utwardzacza (za dużo bądź za mało) spowoduje schnięcie tego pare długich dni wieć radze uważać .. z mojej strony to wszystko mam nadzieje że pomogłem ;p
    Pozdroo 😀

Anonim
    Gość

Wszystko oczyszczać zwykłą benzynażczy ekstrakcyjnaż

Anonim
    Gość

Zmywaczem sylikonowym. benzyna może się gryźć z lakierem.

Wszystko już jasne, zamykam żeby uniknąć spamu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button