Przycisk do Kierunkowskazów Yamaha Jog- r POMOCY !!

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #197579
  sil3nt
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Mam problem, ponieważ dzisiaj chciałem wziąć kask i nie chcący uderzyłem nim o przycisk do kierunkowskazów, który odpadł i nie mogłem go znaleźć. Nie mam zielonego pojęcia, gdzie nabyć zamiennik. Dlatego proszę was o pomoc internauci 🙂 Mój skuter to Yamaha Jog – R rocznik 2005

  #197582
  Leszek Śledziński
  Keymaster
  • Postów: 2 361

  Nie wiem czy najprościej nie będzie iść do salonu Yamaha i zamówić, bo mega ciężko będzie Ci to znaleźć tak po prostu w sieci.

  REKLAMA

  Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

  Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

  #197608
  sil3nt
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Jest problem. Gadałem ze mechanikiem specjalizującym się w dziedzinie motocykli, motorowerów itp. Powiedział, że muszę zamówić cały panel, są to koszta około 200zł, w skrócie przez małą drobnostkę trzeba wydać sporą sumkę. -,-

  #197609
  Leszek Śledziński
  Keymaster
  • Postów: 2 361

  Ciesz się, że to tylko przełącznik kierunków i panel do wymiany. Zabawniej jest w plastikami, kiedy przez jedno małe uszkodzenie musisz kupić np. całą czachę. W chinolach to nie jest problem. We Włoskich i Japońskich markach lecisz już w kilkanaście stówek.

  #197610
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 895
  #197746
  sil3nt
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Tak to jest ta część, nw dlaczego ale mechanik powiedział że to będzie kosztowało około 200 zł dziwne

  #197748
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 895

  w serwisie jamahamy tyle by kosztowało.

  #197777
  eadem
  Uczestnik
  • Postów: 2 328

  sil3nt napisał:

  Tak to jest ta część, nw dlaczego ale mechanik powiedział że to będzie kosztowało około 200 zł dziwne

  Poznaj uroki życia 🙂 Używane 15 letnie BWM z górnej półki Pan Kowalski wyhaczył za 8tys zł. Doradzał mu Pan Nowak. Po miesiącu Kowalski jedzie do poleconego serwisu (na lawecie bo silnik nie odpala). Tam diagnozują padnięte turbo i kolektor wydechowy do wymiany. Posypany kolektor zabił łopatki w turbo. Jedno bez sprawności drugiego nie będzie działać – rzecz jasna. Regeneracja turbo – 2,5 tys. zł. Nowy kolektor – 3 tys zł. No przecież Kowalski nie będzie przepłacał, poleciał do swojego „mechanika” Nowaka i po naradzie wyhaczył używany kolektor za 300 zł. Po miesiącu używany kolektor się posypał i ponownie zabił turbo.
  Wniosek – nie każdy „mechanik” to dobry mechanik. Dopisanie sobie tytułu przed nazwiskiem nie robi z kogoś fachowca.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button