Przycisk do Kierunkowskazów Yamaha Jog- r POMOCY !!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Przycisk do Kierunkowskazów Yamaha Jog- r POMOCY !!

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe eadem eadem 3 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe sil3nt
    sil3nt
    Użytkownik

Mam problem, ponieważ dzisiaj chciałem wziąć kask i nie chcący uderzyłem nim o przycisk do kierunkowskazów, który odpadł i nie mogłem go znaleźć. Nie mam zielonego pojęcia, gdzie nabyć zamiennik. Dlatego proszę was o pomoc internauci 🙂 Mój skuter to Yamaha Jog – R rocznik 2005

Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Nie wiem czy najprościej nie będzie iść do salonu Yamaha i zamówić, bo mega ciężko będzie Ci to znaleźć tak po prostu w sieci.

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe sil3nt
    sil3nt
    Użytkownik

Jest problem. Gadałem ze mechanikiem specjalizującym się w dziedzinie motocykli, motorowerów itp. Powiedział, że muszę zamówić cały panel, są to koszta około 200zł, w skrócie przez małą drobnostkę trzeba wydać sporą sumkę. -,-

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Ciesz się, że to tylko przełącznik kierunków i panel do wymiany. Zabawniej jest w plastikami, kiedy przez jedno małe uszkodzenie musisz kupić np. całą czachę. W chinolach to nie jest problem. We Włoskich i Japońskich markach lecisz już w kilkanaście stówek.

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
    Zdjęcie profilowe sil3nt
    sil3nt
    Użytkownik

Tak to jest ta część, nw dlaczego ale mechanik powiedział że to będzie kosztowało około 200 zł dziwne

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

w serwisie jamahamy tyle by kosztowało.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

sil3nt napisał:

Tak to jest ta część, nw dlaczego ale mechanik powiedział że to będzie kosztowało około 200 zł dziwne

Poznaj uroki życia 🙂 Używane 15 letnie BWM z górnej półki Pan Kowalski wyhaczył za 8tys zł. Doradzał mu Pan Nowak. Po miesiącu Kowalski jedzie do poleconego serwisu (na lawecie bo silnik nie odpala). Tam diagnozują padnięte turbo i kolektor wydechowy do wymiany. Posypany kolektor zabił łopatki w turbo. Jedno bez sprawności drugiego nie będzie działać – rzecz jasna. Regeneracja turbo – 2,5 tys. zł. Nowy kolektor – 3 tys zł. No przecież Kowalski nie będzie przepłacał, poleciał do swojego „mechanika” Nowaka i po naradzie wyhaczył używany kolektor za 300 zł. Po miesiącu używany kolektor się posypał i ponownie zabił turbo.
    Wniosek – nie każdy „mechanik” to dobry mechanik. Dopisanie sobie tytułu przed nazwiskiem nie robi z kogoś fachowca.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie