Przycinanie skutera przy stałych obrotach, przyspieszaniu.

Witam,
Dzisiaj byłem sobie zatankować na stacji 95'tkę ( tak jak zawsze w sumie ).
Po kilku godzinach od zatankowania, zabrałem pasażera i wtedy zaczeły się kłopoty.
Skuter podczas przyspieszania ( ok. 20-30 kmh ) zaczynają się skoki tzn. Przyspiesza, nagle go dusi tak jakby paliwa nie dostawał, nadal przyspiesza, dusi go i tak do 40 kmh. Potem już jest lepiej, aczkolwiek nadal czasami można wyczuć te braki mocy. Wziąłem kompresor i przedmuchałem przewód paliwowy. Przez chwile było lepiej, ale po kilku km wszystko zaczeło się od nowa .. ?
Poziom oleju i jego gęstość w silniku jest prawidłowa.
Co może być tego przyczyną ?

filtr paliwa, gaźnik, świeca, cewka

paliwo

witam mam pytanie dlaczego przednie swiatlo w skuterze miga i przez to pali mi zaroki

bo coś jest nie tak z prądem? z wartością napięcia albo połączeniami lub wytwornicą?

Wombat napisał:

...lub wytwornicą?

???

Wytwornica prądu to nazwa takiego urządzenia które wytwarza prąd. Najczęściej na skutek zamiany jakiegoś rodzaju energii na elektryczną. No w sumie nie tyle wytwarza co zamienia ale nazywa się wytwornicą. Czasem jest to prądnica, czasem alternator, czasem strator ...itd - szczegóły bywają różne :). Ogólnie są to urządzenia określane jako wytwornice prądu lub generatory prądu.
Ale problem z tym podzespołem wytwarzającym prąd może być też przyczyną palenia żarówek - jaki by nie był.