Przycinanie skutera przy stałych obrotach, przyspieszaniu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Bunnyhoop
    Użytkownik
    • 1
    • 1Postów:

Witam,
    Dzisiaj byłem sobie zatankować na stacji 95’tkę ( tak jak zawsze w sumie ).
    Po kilku godzinach od zatankowania, zabrałem pasażera i wtedy zaczeły się kłopoty.
    Skuter podczas przyspieszania ( ok. 20-30 kmh ) zaczynają się skoki tzn. Przyspiesza, nagle go dusi tak jakby paliwa nie dostawał, nadal przyspiesza, dusi go i tak do 40 kmh. Potem już jest lepiej, aczkolwiek nadal czasami można wyczuć te braki mocy. Wziąłem kompresor i przedmuchałem przewód paliwowy. Przez chwile było lepiej, ale po kilku km wszystko zaczeło się od nowa .. ?
    Poziom oleju i jego gęstość w silniku jest prawidłowa.
    Co może być tego przyczyną ?

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 748Postów:

filtr paliwa, gaźnik, świeca, cewka

paci
    Moderator
    • 12
    • 5 814Postów:

paliwo

janusz66
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

witam mam pytanie dlaczego przednie swiatlo w skuterze miga i przez to pali mi zaroki

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 748Postów:

bo coś jest nie tak z prądem? z wartością napięcia albo połączeniami lub wytwornicą?

Berg
    Uczestnik
    • 46
    • 818Postów:

Wombat napisał:

…lub wytwornicą?

???

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 748Postów:

Wytwornica prądu to nazwa takiego urządzenia które wytwarza prąd. Najczęściej na skutek zamiany jakiegoś rodzaju energii na elektryczną. No w sumie nie tyle wytwarza co zamienia ale nazywa się wytwornicą. Czasem jest to prądnica, czasem alternator, czasem strator …itd – szczegóły bywają różne :). Ogólnie są to urządzenia określane jako wytwornice prądu lub generatory prądu.
    Ale problem z tym podzespołem wytwarzającym prąd może być też przyczyną palenia żarówek – jaki by nie był.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button