Przycinanie skutera przy stałych obrotach, przyspieszaniu.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Przycinanie skutera przy stałych obrotach, przyspieszaniu.

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 5 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Bunnyhoop
    Bunnyhoop
    Użytkownik

Witam,
    Dzisiaj byłem sobie zatankować na stacji 95’tkę ( tak jak zawsze w sumie ).
    Po kilku godzinach od zatankowania, zabrałem pasażera i wtedy zaczeły się kłopoty.
    Skuter podczas przyspieszania ( ok. 20-30 kmh ) zaczynają się skoki tzn. Przyspiesza, nagle go dusi tak jakby paliwa nie dostawał, nadal przyspiesza, dusi go i tak do 40 kmh. Potem już jest lepiej, aczkolwiek nadal czasami można wyczuć te braki mocy. Wziąłem kompresor i przedmuchałem przewód paliwowy. Przez chwile było lepiej, ale po kilku km wszystko zaczeło się od nowa .. ?
    Poziom oleju i jego gęstość w silniku jest prawidłowa.
    Co może być tego przyczyną ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

filtr paliwa, gaźnik, świeca, cewka

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

paliwo

Zdjęcie profilowe janusz66
    janusz66
    Użytkownik

witam mam pytanie dlaczego przednie swiatlo w skuterze miga i przez to pali mi zaroki

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

bo coś jest nie tak z prądem? z wartością napięcia albo połączeniami lub wytwornicą?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Użytkownik

Wombat napisał:

…lub wytwornicą?

???

Kymco MILER 125 (bogatsza wersja Grand DINK)
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Wytwornica prądu to nazwa takiego urządzenia które wytwarza prąd. Najczęściej na skutek zamiany jakiegoś rodzaju energii na elektryczną. No w sumie nie tyle wytwarza co zamienia ale nazywa się wytwornicą. Czasem jest to prądnica, czasem alternator, czasem strator …itd – szczegóły bywają różne :). Ogólnie są to urządzenia określane jako wytwornice prądu lub generatory prądu.
    Ale problem z tym podzespołem wytwarzającym prąd może być też przyczyną palenia żarówek – jaki by nie był.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie