przyciemnianine kloszy ?jak to zrobic?

siemanow nadeszla zima wiec postwanowilem cos porobic wpadłem na pomysł aby przyciemnic klosze ale dokladnie nie wiem jak to zrobic do przyciemniania kloszy mam spray do przyciemniania ale ten koles z sklepu muwil ze to nie legalne czy to prawda prosilbym o poradnik jak to zrobic

Jak masz zapalniczkę to w środku przyciemnisz je tym dymem i będą przyciemnione.

Zanim to zrobisz weź poprawkę na to, że zmniejszasz widoczność świateł wtedy i swoją widoczność, a co za tym idzie możesz stracić dowód rejestracyjny.
Przyciemnianie lamp w pojazdach, których i tak większość w czasie kolizji tłumaczy się, że 'nie widziałem' to nie jest dobry pomysł, a bystry kierowca, który Cię uderzy i zobaczy, że masz lampy ciemne uniknie kary i będzie na Ciebie.

Zamiast kloszy przyciemnij obudowę-wkład (ale nie odbłyśnik!!!)
Wtedy wyłączone lampy będą ładnie wyglądać, a po włączeniu światło będzie miało taką samą siłę.

Jeszcze pytanie o których kloszach mówisz i jaki skuter masz.
Może być tak, że odbłyśnik jest na całej powierzchni lampy i nie ma jak malować.

http://cento.p2a.pl/viewtopic.php?id=7033

Coś tego typu (mam nadzieję że nikt mnie o reklamę nie posądzi, skąd inąd przyjemne forum :D )