przewóz Vespy

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Zaczarowana
    Użytkownik

Witajcie,
    ostatnio dostałam na prezent Vespę. Problem polega na tym, że trzeba przewieźć ją z Włoch do Polski, a dokładniej, właśnie tam gdzie mieszkam, czyli do Lublina. Proszę o pomoc, bo nie wiem jaki będzie najlepszy sposób, aby dotarła bez szwanku. Zastanawiałam się nad kurierem…
    Jestem nowa na tej stronie, więc przepraszam jeśli wstawiłam ten temat w złym dziale 🙂

Dziadek100
    Użytkownik

Są firmy które zajmują się transportem jednośladów,poszukaj w sieci a na pewno coś znajdziesz.Firma która się podejmuje transportu ma specjalistyczny sprzęt i raczej bym się nie przejmował o bezpieczeństwo,powinna dotrzeć bez szwanku.Jakiś czas temu pytałem o możliwość przetransportowania skutera z Jeleniej Góry do Katowic,nie ma problemu ale nie jest to tania usługa.Transport z Włoch do Polski nie będzie tani,nie wiem jak Cię policzą.Może być od kilometra lub jakaś konkretna umowa na konkretną cenę.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button