Przesiadka z 50cc na 80cc.

Cześć, otóż posiadam chiński skuter ''marki'' RM MOTORS Fox 4t.
Skuterek mam prawie 5 lat i zdecydowałem się na tuning.
Części:
Cylinder+głowica+moduł+wałek rozrządu za 250zł. 80cc
Stożek Revo + dysza 90/95 około 80zł
Sprzęgło sportowe+ sprężynki około 100zł
Centralka zmieniona + nowy pasek około 60zł
Nowe rolki 4.0g
Zmiana kolanka, oraz pozbycie się zawirowacza spalin.

Pytanie do was, czy wytrzyma to ten skuterek, jest on dobrze dotarty, nic się nie dzieje, jest okej, osiągi nie są najgorsze, aczkolwiek przyspieszać mógłby nie co lepiej.. Moja waga to koło 85kg także wiem, nie jestem chudzielcem, ale nie mówimy tutaj o tym, chodzi o to, że facet mówił, że wytrzyma, ale czy na pewno, jak z łożyskami w kołach, czy się nie zatrą przy wysokiej prędkości, jak to wygląda, czy to jest wytrzymałe?
V-max: 75
Przyspieszenie: przeciętne...
Nie chodzi mi tutaj o jakieś nie wiadomo co, tylko przyspieszenie, aby zbierał się jak najlepiej
Wypowiedzcie się, co o tym sądzicie

Mógłby ktoś odpowiedzieć ?

Może pomoże regulacja sprzęgła. Dobierz odpowiednio sprężyny i powinno pomóc.

Kolego, chyba źle przeczytałeś, mnie nie chodzi teraz o regulację, tylko, czy jak założę nowe części, czy wał wytrzyma to raz, a dwa czy łożyska w kołach nie trafi szlag..

Wał wytrzyma. A czemu łożyska na kołach miałyby paść? przecież to byłoby prawie to samo co na 50 tylko trochę większą prędkość będziesz osiągał.

No wiesz, ja tylko zadałem pytanie, co do prędkości, to jak dla mnie 80 styknie, czy tam 85, ale ma na prawdę się dobrze zbierać. Polećcie mi może jakie sprężynki założyć do sprzęgła i jaką centralkę założyć.

napewno kup czerwoną centralke no i może niebieskie bądź żółte sprężynki :) powinno być dobrze