Przerywacz OGAR 900

• This topic has 9 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 12 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Cześć. 2 dni temu kupiłem ROMETA OGARA 900. Jest OK ale nie zauważyłem wiszącego lekko kierunkowskazu. I właśnie niedawno odpadł ,wcześniej oczywiście zrobiło się zwarcie i wywaliło mi bezpiecznik,który potem wstawiłem.
    Kierunek już zrobiłem jest już ok ale teraz zepsuł się przerywacz… Kierunki świecą jednolitym światłem,nie mrugają.

Stąd moje pytanie:

Gdzie znajduje się w Ogarze przerywacz , i jaka jest mniej więcej jego cena.

A tak przy okazji.. mam go na dotarciu i jeżdżę nie więcej niż 40km/h – Jest ok ?

Pozdrawiam z góry dzięki!

Anonim
    Gość

powinno być to coś owalnego lub prostokątnego wielkości pudełka zapałek i powinny od niego wychodzić 2 kabelki, mam nadzieje ze tak łatwiej go znajdziesz 🙂

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Powiecie mi czy to jest to?

W okolicach akumulatora ,schowane w jakąś ochronną gumę ,wychodzą od tego 2 kabelki ( z zabezpieczeniami jak od akumulatora)

Proszę o szybką odpowiedź

Anonim
    Gość

mi się wydaje ze to powinno byc pod czasza przednia

Anonim
    Gość

Sprawdż na słuch gdzie jest…… jakąś??? włącz kierunkowskaz niech tyka i usłyszysz gdzie to jest i
    wtedy znajdziesz

Anonim
    Gość

Sebo…Ale jak ma tykac ? Skoro mi kierunkowskaz swieci swiatlem ciaglym… Nie miga. :p

Anonim
    Gość

moim zdaniem jest pod czasza albo pod zegarami

Anonim
    Gość

kalin napisał:

powinno być to coś owalnego lub prostokątnego wielkości pudełka zapałek i powinny od niego wychodzić 2 kabelki, mam nadzieje ze tak łatwiej go znajdziesz 🙂

nie koniecznie dwa kabelki , może być kostka, ja za mój dałem chyba 30 albo 40zł z tego co pamiętam

Anonim
    Gość

http://www.allegro.pl/item592270407.html Tak wygląda twój przerywacz wymien go i wszsystko będzie git

Anonim
    Gość

Ok dziekuje wszystkim. Lece do sklepu zobaczyc miejscowego ;p

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button