Przerywa na zimnym

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Przerywa na zimnym

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Mój skuter to zumico quick 4T. Przerywał wcześniej po wyjęciu rurki z filtra i nie wymienieniu dyszy więc wsadziłem rurkę, umyłem filtr i wyregulowałem go. Na ciepłym chodzi jak nowy a na zimnym jak jadę to nawet na pełnym gazie spada do 10 km/h i potem znów przyśpiesza i znów i znów tak w kółko. Jak temu zaradzić ? Pomoże przeczyszczenie a potem regulacja gaźnikaż

Anonimowy

za dużo powietrza jeszcze dostaje tak mi się wydaje. A że przerywa to normalka na zimnym nie dodawaj od razu manetke na full tylko po woli… jak odpalisz niech chwilkę po stoi na wolnych obrotach 😛

Czytaj
    REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł

Anonimowy

To jak to normalne, że przerywa na zimnym tak jak to opisałem? Daj ktoś jeszcze jedną odpowiedź, muszę mieć pewność.

Anonimowy

Po odpaleniu zimnego silnika po nocnym postoju dopuszczalna jest nie równa praca naszej jednostki w tym celu rozgrzewa się silnik zazwyczaj starcza 5min na wolnych obrotach. Ale jak strzela to spróbuj doregulować gaźnik.

Anonimowy

Mówię na zimnym, nie po nocy. Po nocy owszem też ale jak jeżdżę i postawię go przed blokiem i wrócę za 40 minut powiedzmy to to samo dopóki się nie przejadę z pół kilometra i nie pomacham manetką to tak jest.

Czytaj
    REKLAMA

SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 36 zł

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie