Przeróbka z AC ma LC Help.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #183469
    PrezZes
    Użytkownik
    • 3
    • 11Postów:

    Witam, we wcześniejszych postach pisałem już jaki posiadam skuter, ale tutaj bardziej chodzi o silnik więc dodam ze to wierna kopia minarelli, za niedługo czeka mnie przeróbka z AC na LC ponieważ cylek szykuje się grubszy więc i temp. będą większe. Ma ktos jakieś zdjęcia z przeróbek lub dostęp do ludzi którzy to robili? bo w internecie jest kilka poradników jak to zrobić ale bez zdjęć a chciałbym mieć zobrazowanie jak to zrobić 🙂

    #183473
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:
    #183559
    PrezZes
    Użytkownik
    • 3
    • 11Postów:

    nie chodziło mi o części jakie są do tego potrzebne bo to sobie wszystko skombinuję 🙂 chodziło mi o poradnik jak to zrobić, bo te co są w internecie są bez zdjęć – a na nich mi zależy.

    #183565
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    zamienic cylider AC na cylinder LC, zamienić dekiel z wentylatorem na pompe wodną, dołożyć rurki i zamontować chłodnice tam gdzie bedzie przez nią przewiew.
    co tu fotografować ?

    #183568
    PrezZes
    Użytkownik
    • 3
    • 11Postów:

    Wszyscy mówią “pompa wody” – http://olx.pl/oferta/pompa-wody-dekiel-pokrywa-nie-cieknie-minarelli-aerox-neos-sr-f12-CID5-ID8hvLR.html#6953923355 – to jest to całe cudo? Bo wężyki, chłodnica to rzecz oczywista.. no i cylek.

    #183621
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    tak, to jest to cudo.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button