Przeróbka świateł quantum classic

Witam mam pytanie z racji że mam podwójną lampę z przodu to czy mogę zrobić sobie ze światłami tak że np. jedna lampa będzie świecić tylko do świateł mijania a druga lampa do świateł drogowych ? Jak mogę poprawić kierunkowskazy z tyłu aby mocniej świeciły ?

Można, nie rozumiem jednak celu takiego zabiegu, chyba że zamierzasz majstrować ze zmianą typu żarówek, światło w tym kloszu i tak jest za słabe żeby na jednym dobrze oświetlić jezdnie.

Odnośnie kierunkowskazów, przecież przynajmniej dla mnie one są wystarczająco mocne, chyba że masz coś nie tak z elektryką, a odpowiedzią na Twoje pytanie jest wymiana żarówki na tą o większej mocy. Tylko coś za coś, trzeba pamiętać że ładowanie akumulatora może nie wystarczyć.

Edit.
Choć fakt teraz mam przerywacz kierunkowskazów z SAXO aby tykały jak w samochodzie przy włączonym kierunku. Może w tym jest różnica.

To nie pomoże jak dam w jednej lampie inny rodzaj żarówki niż H4 na krótkie i w drugiej na długie ?

Kup sobie mocniejsze żarówki i nie kombinój. Jak chcesz naprawde mocne żarówki to kup xenonową masz tu link http://allegro.pl/zarowka-hik-xenon-5000k-ba20d-revo-i5090313551.html a co do migaczy to może wymień żarówki na zimne ledowe i zmień przerywacz na najlepiej samochodowy.To powinno pomóc :)

Tylko na tej ksenonowej cię policja dorwię to możesz zabulić ale jak chcesz to możesz taką założyć tak zaraz cię nie dorwią jak za bardzo nie będzie świeciła po oczach