Przeróbka przednich lamp Zipp pro 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp Przeróbka przednich lamp Zipp pro 50

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Sprinter Sprinter 4 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Sprinter
    Sprinter
    Użytkownik

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem forum i nie znalazłem niczego co mogło by mi pomóc. Otóż posiadam Zippa pro 50 a problem polega na tym że paliło mi przednie żarówki oraz do tego stopnia je grzać że po wtapiało mi metalowe obejmy w kloszach na żarówki do środka klosza i po stapiały się środki tych koszyczków do podłączania kabli pod żarówki. I tu moje pytanie, czy ma ktoś pomysł jak poprzerabiać te wszystkie zaczepy na inne żarówki, tych koszyków po prostu niema chciałbym przerobić to w ten sposób by w razie awarii mieć dostęp do części zamiennych. Z góry dzięki za wszystkie rady

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a jakie masz tam żarówki – o jakiej mocy?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Sprinter
    Użytkownik

Na początku kupowałem zwykle 18/18w potem halogeniki h4n6 18w bo na oryginalnych żarówkach nie dało się jeździć po nocy.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jeżeli 18W żarówka tak ci topi obudowę i się spala to jest szansa że dostaje zbyt duże napięcie. Do obmacania masz układ zasilania przednich lamp

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Sprinter
    Użytkownik

To już zrobione zwar był od kostki w kablach świetlnych i poszedł mi też prawy przełącznik scalony problem mam w tym ze tych koszyczków nigdzie niema w serwisie powiedzieli że wyciągają z jakiś końcówek za które płacą po 20 zł za sztuke bo chodzi o ten plastik ze środka używanych też nie mogę nigdzie dostać i w tym największy problem chciałbym to tak przerobić by w razie czego mógł to wymienić

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie