! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp Przeróbka przednich lamp Zipp pro 50

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Sprinter 4 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #200382 Odpowiedź

Sprinter
    Użytkownik

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem forum i nie znalazłem niczego co mogło by mi pomóc. Otóż posiadam Zippa pro 50 a problem polega na tym że paliło mi przednie żarówki oraz do tego stopnia je grzać że po wtapiało mi metalowe obejmy w kloszach na żarówki do środka klosza i po stapiały się środki tych koszyczków do podłączania kabli pod żarówki. I tu moje pytanie, czy ma ktoś pomysł jak poprzerabiać te wszystkie zaczepy na inne żarówki, tych koszyków po prostu niema chciałbym przerobić to w ten sposób by w razie awarii mieć dostęp do części zamiennych. Z góry dzięki za wszystkie rady

#200391 Odpowiedź

Wombat
    Moderator

a jakie masz tam żarówki – o jakiej mocy?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #200467 Odpowiedź

Sprinter
    Użytkownik

Na początku kupowałem zwykle 18/18w potem halogeniki h4n6 18w bo na oryginalnych żarówkach nie dało się jeździć po nocy.

#200469 Odpowiedź

Wombat
    Moderator

jeżeli 18W żarówka tak ci topi obudowę i się spala to jest szansa że dostaje zbyt duże napięcie. Do obmacania masz układ zasilania przednich lamp

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #200473 Odpowiedź

Sprinter
    Użytkownik

To już zrobione zwar był od kostki w kablach świetlnych i poszedł mi też prawy przełącznik scalony problem mam w tym ze tych koszyczków nigdzie niema w serwisie powiedzieli że wyciągają z jakiś końcówek za które płacą po 20 zł za sztuke bo chodzi o ten plastik ze środka używanych też nie mogę nigdzie dostać i w tym największy problem chciałbym to tak przerobić by w razie czego mógł to wymienić

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Przeróbka przednich lamp Zipp pro 50
Informacje o Tobie:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów. Przepraszamy, że musimy Ciebie o tym poinformować.

Polityka Prywatnosci