przeróbka cylindra 50cc na 180cc

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) przeróbka cylindra 50cc na 180cc

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #223894 Odpowiedź

Anonimowy

A więc mam dylemat mam zamiar kupić gilere runner 180/50 z tego co zrozumiałem to cały silnik jest od 50 a tylko cylinder + tłok jest 180cc lecz nie wiem czy to jest dobre takie rozwiązanie czy inne części wytrzymają np. wał to i jak by to wyglądało z elektryką ?? 😕

link: http://www.moto.allegro.pl/item823070537_gilera_runner_180_50_unikat_jak_za_darmo.html

#223895 Odpowiedź

Anonimowy

hahaha, cos ci się pomyliło, to jest runner z silnikiem 180ccm ale zarejestrowany na motorower, niewiem jakbys zmieścił cylinder 180ccm w kartery od 50

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #223896 Odpowiedź

Anonimowy

koleś po co ci skuter skoro nie rozumiesz nawet prostego oznaczenia. 180ccm zarejestrowane na 50 ccm czyli na motorower……
    nie możliwe jest założenie takiego wielkiego cylka do 50 :573:

#223897 Odpowiedź

Anonimowy

Silnik ma pojemnosc 180ccm lecz rama ma wpisane w papierach 50ccm (czyt. motorower) dzieki czemu można się nim poruszac na karte motorowerowa. Prosciej nie umiem wytlumaczyc

#223898 Odpowiedź

Anonimowy

wiktor24 napisał:

koleś po co ci skuter skoro nie rozumiesz nawet prostego oznaczenia

No tak … bo Ty wszystko umiałeś od razu …

To jest po prostu (jak już powiedziano) normalnie skuter o pojemności 180ccm ale zarejestrowany na 50ccm (dzięki czemu można jeździć na kartę) – jest to po prostu nielegalny (patrząc ze strony prawa) trick ;]
    Coraz więcej motocykli (np. 80ccm, 125ccm, 180ccm) ma tak robione … Osobiście tego nie polecam i sam nie kupiłbym takiego motocykla bo jeśli policja pokapuje się, że masz coś takiego zrobione to są „fajne” kary ;] Oczywiście prawdopodobieństwo, że akurat się pokapują jest małe no ale 😉

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #223899 Odpowiedź

Anonimowy

Czytając nazwę tematu myślałem że koleś chce z cylka 50 zrobić 180 buhahaha

Reszta tak jak mówią koledzy, a żeby mieć 180 to trzeba mieć blok silnika od tej wersji.

#223900 Odpowiedź

Anonimowy

wiktor24 napisał:

koleś po co ci skuter skoro nie rozumiesz nawet prostego oznaczenia.

Brawo… bo ty od początku wszystko wiedziałeś. Jak gość dopiero się wkręca w temat to ma prawo nie wiedzieć, że ludzie robią takie przekręty i nie strugaj kozaka 😉

Tak jak piszą koledzy 180ccm zarejestrowane na 50ccm 😉

#223901 Odpowiedź

Anonimowy

Dywersant, i RudY, maja racje. Ja jak mialem pierwszy moto (10 lat mialem) to się dygalem nawet swiece odkrecic i jak dokrecilem to ja polamalem 🙂 nie znalem wtedy forum i roblem sam wszystko rozkrecalem probowalem jak nie moglem zlozyc śp. dziadek przyjezdzal tlumaczyk i mowil jak mam zrobić (nigdy nic nie robil zawsze wskazowki) i tak się nauczylem 🙂 wieeeeeele mi brakuje ale to co mi potrzebne umiem i nadal się ucze 😉 wiec czytaj forum dowiaduj się od babci dziadka cioci wojka mamy taty mlodszej siostry a będzie pro agent jak wiktor24 który wychodzac z brzucha wiedzial co to cante miano

#223902 Odpowiedź

Anonimowy

No dobra czyli niemożliwe jest wstawienie aż tak dużego cylka na miejsce 50-tki. No dobra jestem nowy myślałem ,że to możliwe jak robia z 50cc na 70cc

#223903 Odpowiedź

Anonimowy

Danielson napisał:

cante miano

Chyba Cateno miano ;}

No chyba wszystko wyjaśnione … zamykam
    Jeśli jeszcze coś byś jednak chciał to wal Prywatną Wiadomość to odblokuję 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
Odpowiedz do: przeróbka cylindra 50cc na 180cc
Informacje o Tobie: