Przerobienie Barton Sprint 50 na 80

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Przerobienie Barton Sprint 50 na 80

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Rysiu Rysiu 2 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Rysiu
    Rysiu
    Użytkownik

Witam jakiś nie drogi sposób na ulepszenie bartona 50 na 80. Cylinder, gaznik itp? Co najlepsze. Ogólnie motorek bardzo zadbany fajnie się jeździ, lecz chciał bym spróbować z tuningiem mojej maszyny.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

cylinder, głowica, przeróbka gaźnika, zmiana przełożeń

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe michal4488
    michal4488
    Użytkownik

To zależy ile masz pieniążków 🙂 trzeba by było zmienić cylinder, tłok no i oczywiście głowica też by sie przydała, gaźnika niemusisz koniecznie zmieniać ponieważ gaźniki „tuningowe” z allegro często są gorszej jakości niż oryginalne, no może nie tyle jakości co rozmiary są mniejsze niż oryginalne 50 ccm i można napotkać problemy z wyregulowaniem tego
    Najlepiej by było gdybyś zmierzył średnice wewnętrzną „dziury” w gaźniku która jest od strony króćca ssącego w (skuterach powinna być 18-19mm niewiem jak w motorowerach), prawdopodobnie wystarczy w gaźniku wymienić dyszę na o 10 większą (np. Jeśli jest 65 to włóż 75) a reszta tuningu to zmiana zębatek (im mniejsza z tyłu i większa z przodu = pogorszenie przyspieszenia i wzrost v-max i na odwrót) no i moduł zapłonowy na rozblokowany i to chyba tyle

Zdjęcie profilowe Rysiu
    Rysiu
    Użytkownik

Tak na oko ile by kosztował taki tańszy zestaw ? I czy dał byś rade znaleźć mi jakis zestawik do tego motorka.??? Był bym bardzo ci wdzięczny 🙂 Bo raczej jak widać mistrzem tuningu to ja nie jestem hah 😀

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie