Przerejestrowanie skutera

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Przerejestrowanie skutera

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kogat2 kogat2 8 lata temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kogat2
    kogat2
    Użytkownik

Witam mam taki problem ponieważ kupiłem poobijanego skutera romet 787 o d kuzyna kuzyn kupił go ale jazda na nim mu nie wychodziła 2 razy kupował plastiki raz koło i postawił w kąt ja wraz z tatą kupiliśmy i mam takie pytanie, ponieważ kuzyn nie płacił ubezpieczenia od 2009 i mam pytanie czy będę musiał zapłacić te zaległe raty ubezpieczenia czy da się to jakoś obejść.

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Hoho, obejść? To już nie te czasy. Niech się kuzyn modli żeby nie dowalili mu kary. Zaległe składki też trzeba będzie zapłacić. Po takim czasie sprawa może być już u komornika i któregoś pięknego dnia przyjdzie polecony w czarno – białej kopercie…

Oczywiście lepiej żeby tak się nie stało. Trzeba pójść do ubezpieczalni i zapytać czy sprawa jest jeszcze możliwa do uregulowania i jeśli powiedzą, że tak to trzeba wszystko spłacić i wykupić nową polisę. Wtedy dopiero możesz myśleć o odkupieniu skutera.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

ja bym tego skutera nie kupował. Lepiej coś innego poszukać

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

ja bym tego skutera nie kupował. Lepiej coś innego poszukać

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

nowy właściciel może spać spokojnie, zawiera umowę OC od dnia w którym jest umowa K-S i tyle. Co się działo wcześniej go nie dotyczy

Kymco B&W 170

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    Użytkownik

Wiem, że to nie na temat ale gdzie nie wejdę to kupiłem skutera.
    Ludzie co wy macie z tym „skutera” ?!
    Kupiłem regał czy regała ?

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju regał czy regała ? Tak samo skuter a nie skutera !
    Zdjęcie profilowe andrzej2310
    andrzej2310
    Użytkownik

barteklodz napisał:

nowy właściciel może spać spokojnie, zawiera umowę OC od dnia w którym jest umowa K-S i tyle. Co się działo wcześniej go nie dotyczy

Nie tak spokojnie może spać, musi iść z tą umową oczywiście podbitą przez WK, i wypowiedzieć umowę z ubezpieczycielem gdzie był skuter ubezpieczony, inaczej od daty kupna zadłużenie OC pójdzie na niego, a zaległości przed datą kupna będzie musiał wyrównać poprzedni właściciel.

Honda PCX 125.
    Zdjęcie profilowe kogat2
    kogat2
    Użytkownik

dziex za porady będe musiał porozmawiać z kuzynem a innego nie będę szukał bo ten skuter już stoi u mnie tylko trzeba umowę spisać i załatwić te zaległe ubezpieczenie i przerejestrować

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie