Przerejestrowanie motocykla.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo i Przepisy Ruchu Drogowego Przerejestrowanie motocykla.

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 10 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #665111

  Littlespy
  Użytkownik
  • Postów: 88

  Wiem że przerejestrowanie motorowera na motocykl jest nie opłacalne i praktycznie nie możliwe, ale nie o tym dzisiejszy post. Powiedzmy że miałbym moto 125 w 2t zarejestrowane na 11KW i kat A1. Po jakimś czasie zdobyłbym a2, i teraz pytanie, czy opłacałoby się np zmienić cylinder na 180 i w pełni odblokować, czy nie było jakiś problemów z przerejestrowaniem? Czy byłby problem nawet gdyby się tylko odblokowało i chciało przerejestrować a cylinder zostawiło 125? Bo z tego co widziałem to np na A2 z zwykłego A to normalnie blokują i na odwrót i problemów nie ma, a chyba taniej wychodzi wsadzić 4k w Moto i wiedzieć co się ma niż sprzedać 125 i kupić jakieś używane moto na A2 za te 4k i pieniądze ze starego moto.

  #665114
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 19 407

  o z tego co widziałem to np na A2 z zwykłego A to normalnie blokują i na odwrót i problemów nie ma,

  to nie jest tak do końca że tak se blokują i odblokują i najwyżej w dowodzie literki gumeczka ścierają. wczytaj sie bardziej. To fabryka musi wupuścić model zablokowany na A2 a ty sobie najwyżej ściągasz blokady ale w dowodzie raczej nic nie zmieniasz.

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

  Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
  #665115

  Littlespy
  Użytkownik
  • Postów: 88

  To nie wiem, chyba nawet gdzieś widziałem jakiś warsztat który oferuje takie usługi razem z papierami do zmiany dowodu w urzędzie.

  #665119
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 19 407

  no to jak „chyba widziałeś” to teraz pozostaje znaleźć gdzie „na 100% widziałeś”.

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie