Przerejestrowanie motocykla.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo i Przepisy Ruchu Drogowego Przerejestrowanie motocykla.

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Littlespy
    Użytkownik

Wiem że przerejestrowanie motorowera na motocykl jest nie opłacalne i praktycznie nie możliwe, ale nie o tym dzisiejszy post. Powiedzmy że miałbym moto 125 w 2t zarejestrowane na 11KW i kat A1. Po jakimś czasie zdobyłbym a2, i teraz pytanie, czy opłacałoby się np zmienić cylinder na 180 i w pełni odblokować, czy nie było jakiś problemów z przerejestrowaniem? Czy byłby problem nawet gdyby się tylko odblokowało i chciało przerejestrować a cylinder zostawiło 125? Bo z tego co widziałem to np na A2 z zwykłego A to normalnie blokują i na odwrót i problemów nie ma, a chyba taniej wychodzi wsadzić 4k w Moto i wiedzieć co się ma niż sprzedać 125 i kupić jakieś używane moto na A2 za te 4k i pieniądze ze starego moto.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

o z tego co widziałem to np na A2 z zwykłego A to normalnie blokują i na odwrót i problemów nie ma,

to nie jest tak do końca że tak se blokują i odblokują i najwyżej w dowodzie literki gumeczka ścierają. wczytaj sie bardziej. To fabryka musi wupuścić model zablokowany na A2 a ty sobie najwyżej ściągasz blokady ale w dowodzie raczej nic nie zmieniasz.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Littlespy
    Użytkownik

To nie wiem, chyba nawet gdzieś widziałem jakiś warsztat który oferuje takie usługi razem z papierami do zmiany dowodu w urzędzie.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to jak „chyba widziałeś” to teraz pozostaje znaleźć gdzie „na 100% widziałeś”.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie