Przerabianie ssania na "ręczne".

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Przerabianie ssania na "ręczne".

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Chciałem kupić ssanie ręczne ale wpadłem na pewien „pomysł :P)
    Chciałem zapytać czy dało by się przerobić ssanie automatyczne na ręczne. Chodzi mi o to aby przedłużyć kabelek od ssania który wychodzi od gaźnika i wstawić na nim włącznik.
    Kiedy bym odpalałbył by włączony a jeśli bym już odpalił i chciał jechać wyłączył bym go i jechał.
    Co o tym sądzicie?

Anonimowy

no chcesz to sobie przerób tylko jak ssanie się nagrzeje to się samo wylaczy niezaleznie od tego czy ty będziesz mieć wlaczone czy wylaczone

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

No ale czy jest taka mozliwosc aby wyłaczać samemu zaraz po odpaleniu?

Teraz chyba nie bede kombinował bo jak zrobiłem „przeglad” to wszystko jest OK, jeszcze tylko regulacja i git.

Anonimowy

no mozliwosc jest bo jezeli podlaczysz wylacznik i będzie wylaczony to ssanie nie dostanie pradu i nie będzie dzialac

Anonimowy

A skuter będzie chodzil juz normalnie czy i tak nadal będzie potrzebowal ssania na dluzszy czasą

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Takie pytanie zasadnicze. PO co Ci to ??

Anonimowy

Teraz nie bede przerabiał 🙂 Ale wcześniej mnie to wkur***** bo jak jechałem z kolegami i zatrzymalismy się gdzieś na godzinke to oni odjechali a ja jechałem i pierdziałem :D:D
    A poza tym po co mam kase wydawas na reczne jeśli by się dało…

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie