Przepalają sie żarówki

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Przepalają sie żarówki

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe MrJakub654 MrJakub654 7 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #82792 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kamilosos6
    kamilosos6
    Użytkownik

Witam
    Moj problem polega na tym ze przy wyzszych obrotach przepalaja sie zarowki od przednich swiatel, tylnego swiatla i predkosciomierza. Kierunkowskazy i zarowka hamowania dzialaja caly czas.
    Wymienilem regulator napiecia, wszystko dzialalo i problem wrocil. Kolejny zestaw zarowek spalony. Sprawdzalem dzisiaj voltomierzem akumulator i przy gazowaniu masa sie nie zmenia (11.26) z tego co wiem powinno byc okolo 14 przy gazowaniu. Jestem wdzieczny za kazda pomoc
    Dziekuje

#82793 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Sprawdź jeszcze jakie jest napięcie na kostce od lampy.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #82796 Odpowiedź
    kamilosos6
    Użytkownik

Kapuchon napisał:

Sprawdź jeszcze jakie jest napięcie na kostce od lampy.

Ok jutro sprawdze a jakie powinno byc?

#82806 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe pioneerq
    pioneerq
    Użytkownik

Kupiłeś dobre żarówki? Prawdopodobnie jest za wysokie napiecie cos sie musiało spieprzyć kierunkowskazy i swiatlo stop jest podłaczone do aku wiec nie ma w tym nic wspolnego silnik
    EDIT co do napiecia to rosnie wraz z obrotami u mnie jest przy minimalnych ok. 10,9 i idzie do 12,70 (przy najwyższych) i sie prawie zatrzymuje czasem skoczy do 13 ale to rzadko tak jednorazowo podskoczy

Generic Xor 2t 50cc
    #82816 Odpowiedź
    kamilosos6
    Użytkownik

pioneerq napisał:

Kupiłeś dobre żarówki? Prawdopodobnie jest za wysokie napiecie cos sie musiało spieprzyć kierunkowskazy i swiatlo stop jest podłaczone do aku wiec nie ma w tym nic wspolnego silnik
    EDIT co do napiecia to rosnie wraz z obrotami u mnie jest przy minimalnych ok. 10,9 i idzie do 12,70 (przy najwyższych) i sie prawie zatrzymuje czasem skoczy do 13 ale to rzadko tak jednorazowo podskoczy

żarówki wszystkie kupiłem te same co seryjne
    a co do napiecia to mysle ze problem wlasnie tkwi w ktorejs czesci przez ktora napiecie przy gazowaniu nie wzrasta
    Jakies pomysly która czesc moze szwankowac?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #82819 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe MrJakub654
    MrJakub654
    Użytkownik

Miałem tak samo, sprawdź ten regulator napięcia, ja miałem tak, że był on po wymianie ( ok 2-3 miesiące ) jeździłem i jeździłem było ok, aż pewnego dnia wsiadam, odpalam skuter i nie ma świateł, przyczyną był takowy regulator, kabel był przetarty, ale to w starym chińczyku.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Przepalają sie żarówki
Informacje o Tobie: