Przepalają sie żarówki

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Przepalają sie żarówki

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe MrJakub654 MrJakub654 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kamilosos6
    kamilosos6
    Użytkownik

Witam
    Moj problem polega na tym ze przy wyzszych obrotach przepalaja sie zarowki od przednich swiatel, tylnego swiatla i predkosciomierza. Kierunkowskazy i zarowka hamowania dzialaja caly czas.
    Wymienilem regulator napiecia, wszystko dzialalo i problem wrocil. Kolejny zestaw zarowek spalony. Sprawdzalem dzisiaj voltomierzem akumulator i przy gazowaniu masa sie nie zmenia (11.26) z tego co wiem powinno byc okolo 14 przy gazowaniu. Jestem wdzieczny za kazda pomoc
    Dziekuje

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Sprawdź jeszcze jakie jest napięcie na kostce od lampy.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    kamilosos6
    Użytkownik

Kapuchon napisał:

Sprawdź jeszcze jakie jest napięcie na kostce od lampy.

Ok jutro sprawdze a jakie powinno byc?

Zdjęcie profilowe pioneerq
    pioneerq
    Użytkownik

Kupiłeś dobre żarówki? Prawdopodobnie jest za wysokie napiecie cos sie musiało spieprzyć kierunkowskazy i swiatlo stop jest podłaczone do aku wiec nie ma w tym nic wspolnego silnik
    EDIT co do napiecia to rosnie wraz z obrotami u mnie jest przy minimalnych ok. 10,9 i idzie do 12,70 (przy najwyższych) i sie prawie zatrzymuje czasem skoczy do 13 ale to rzadko tak jednorazowo podskoczy

Generic Xor 2t 50cc
    kamilosos6
    Użytkownik

pioneerq napisał:

Kupiłeś dobre żarówki? Prawdopodobnie jest za wysokie napiecie cos sie musiało spieprzyć kierunkowskazy i swiatlo stop jest podłaczone do aku wiec nie ma w tym nic wspolnego silnik
    EDIT co do napiecia to rosnie wraz z obrotami u mnie jest przy minimalnych ok. 10,9 i idzie do 12,70 (przy najwyższych) i sie prawie zatrzymuje czasem skoczy do 13 ale to rzadko tak jednorazowo podskoczy

żarówki wszystkie kupiłem te same co seryjne
    a co do napiecia to mysle ze problem wlasnie tkwi w ktorejs czesci przez ktora napiecie przy gazowaniu nie wzrasta
    Jakies pomysly która czesc moze szwankowac?

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe MrJakub654
    MrJakub654
    Użytkownik

Miałem tak samo, sprawdź ten regulator napięcia, ja miałem tak, że był on po wymianie ( ok 2-3 miesiące ) jeździłem i jeździłem było ok, aż pewnego dnia wsiadam, odpalam skuter i nie ma świateł, przyczyną był takowy regulator, kabel był przetarty, ale to w starym chińczyku.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie