Przemalowanie skutera

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Przemalowanie skutera

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Basta1 Basta1 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Basta1
    Basta1
    Użytkownik

Witam biore sie za malowanie skutera sprayem .
    Pytanie jest takie , jak zrobic to najlepiej ?
    Co potrzeba i co i jak robic , jesli ktos posiada jakiś tut , bede wdzięczny za wklejenie go 🙂

pozdrawiam

Romet router bassa 80ccm airsal replica
    v-max gps ok.90 km/h
    przebieg w 5 miesiecy 5,500km osiagi coraz lepsze ; )
    Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

Na pewno usunąć poprzedni lakier, zeszlifować go, potem podkład jakieś odtłuszczenie i jazda.

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe monek100
    monek100
    Użytkownik

a jeszcze lepiej (ale to są już większe koszty) to wypiaskować. Wtedy nie będzie takich garbów z farby która została. I spray to mało profesjonalny sposób lepiej pistoletem, ale nie każdy ma.

______________________________________________________________________________________
    Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r
    Zdjęcie profilowe belebele
    belebele
    Użytkownik

Można piaskować plastik?
    Ja myślę, że nie ma co szaleć 😛
    http://aprilia.com.pl/poradniki-ogolne/malowanie-skutera-zrob-to-sam-t13695.htm
    Tu jest fajny poradnik 😀

Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

Jak Ty chcesz pisankować plastik ?:P

.. Bez polskich znak’o’w .

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Ry8Pomocy
    Ry8Pomocy
    Użytkownik

Bardzo dokładnie zmatuj powierzchnie podkład i KOLOR

Powodzenia !

Zdjęcie profilowe matex85
    matex85
    Użytkownik

tak jak koledzy opisali powyżej, zmatuj, bardzo dokładnie odtłuść i nałóż dobry podkład, myślę że sprayem można ładnie pomalować, tylko trzeba umieć.

Zdjęcie profilowe Basta1
    Basta1
    Użytkownik

Ok Papiery ścierne mam
    podkład czerwony mam
    odtłuszczacz mam
    czas i sprzęt mam , a teraz kwestia spreja . Obecnie moja bassa wygląda tak :http://imageshack.us/photo/my-images/607/bassadsc09709.jpg/
    Biorę sie za ogólny tuning , teraz jest wymieniony tłok , cylinder airsala 80ccm , wał inny rolki 5,7g , zmieniony ulepszony moduł stożek gaźnik bodajże 20mm z tego co pamietam , przedłuzony amortyzator itp . Lecz ostatnio zdażył sie mały incydent wymuszone pierwszenstwo no i wygląd juz nie taki super 😀 co teraz , mam zamiar go przemalować w taki sposób , iż wszystkie plastiki wszystko na Czarno (na to jakieś szpanerskie ale nie wiesniackie nakleje) do tego zielone alufelgi , zielone nadkole , i zielona nowa pokrywa od wariatora (zmieniam na naraku ) Czy taka kombinacja kolorów jest ok :)? Jak pomalować profesjonalnie alusy ? Z góry dzięki za pomoc (zielony jaskrawy ale niezbyt oczojebny)

jakby ktos byl ciekawy skuter ciągnie ponad 100 , nanajwyzzych obrotach no to potrafi spalic 3,5L / 100 .

Romet router bassa 80ccm airsal replica
    v-max gps ok.90 km/h
    przebieg w 5 miesiecy 5,500km osiagi coraz lepsze ; )
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie