Przełożenia ...

Witam !
Zamierzam kupić sportowe/odblokowane przełożenia do Keeway’a Matrix’a a dokąłdnei to te:
CLICK!
CLICK!
Może mi ktoś napisać czy będą one pasować ?? bo jedne są 14/42 a drugie 15/42 czyli dwa inne i czy to będzie właśnie pasować do tego skutera ??? Proszę również o opisanie co to znaczy 14/42 = 1:3,00 [+15%] i 15/42 [1:2,80] w tych jednych pisze że do keeway’a a w tych drugich nie i nie wiem co teraz zrobić :-/

jaki ten matrix ma tuning że chcesz takie długie przełożeniaż?

te http://www.racing-planet.pl/scootertuning-przelozenie-wtorne-polini-1542-1280-p-2247-1.html?cPath=401_404_453&sessID=d69bda6497a6efa4f86c981690a6aee9
polini ja je mam też są 15/42 i pasują.
15/42 to oznacza ilość ząbków 15 ząbków na tej mniejszej zębatce i 42 ząbki na tej dużej.

[ Dodano: 15-09-2009, 19:45 ]
Ps w obu pisze że pasują do keeway tylko w tych pierwszych podane w nazwie a w tych drugich pod zdjęciem jest taka rozwijana lista i jest tam matrix ;p

tuningu żadnego nie ma tylko jest zblokowany na przełożeniach więc jak się ich nie wymieni to dalszy tunign odpada … a z biegiem czasu będzie tam tuning taki : 70ccm,wał wzmocniony pewnie HPC, sprzęgło, dzwon,wydech,wariator,pasek, nie rozdrabniając się na inne części :roll: a to aż tak długie są ?? w 50ccm seryjnej za bardzo nie będą się sprawować ? :-/ i będzie na ten wałek pasowało sprzęgło i dzwon 107d od minarelki ? i co to oznacza te +15% ??? o dł. chodzi że o 15% dłuższe od seryjnych ??
Aha Mafioz może pisać matrix ale nie koniecznie musi pasować :slight_smile: tak jak było z sytuacją w moim skucie i mało brakowało a bym kupił pewną część :mrgreen:

daj te polini i wariem malossi to będzie ładnie śmigać i ponad 80 realnych będzie

ale kumpel chce i pierwotne i wtórne więc powinno być jeszcze ładniej … bo kto wie na których on jest zblokowany może na tych i na tych a jak się zgodził i mam niedługo mu zamawiać no to czemu nie :stuck_out_tongue: podejrzewam że przyśpieszenie będzie miał jak żółw ale będzie ładnie popier… tzn v-max :wink:

muszą pasować bo jedne te pierwotne pisze nawet że do keeway a te wtórne polini to ja mam dokładnie te same od norasa i jest ok pasują idealnie.

ok dzięki za pomoc temat do zamknięcia :roll: