Przełożenia malossi PEUGEOT

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Przełożenia malossi PEUGEOT

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Mam pytanie czy można bez żadnych komplikacji założyć przełozenia Malossi Primary 13/35 do Peugeota Vivacity 50ccm , odblokowany moduł , zestaw Polini Eco kit (wariator polini speed control , rolki 7,7g sprężyna centralna niebieska polini ) sporotwe sprzęgło malossi sprężynki żółte , sportowy tłumnik technigas next r , Chodzi mi głównie czy będzie miał jakieś problemy ze startrem czy cos w tym stylu ?????

Anonimowy

No jak chcesz ale ja jestem zdania że skuter jeżdżący 90km/h to już jest dużo. Chcesz szybko jeździć kup sobie motor. Rozumiem osoby które robią tuning dla przyspieszenia ale dla v-maxa to się mija z celem ponieważ skuter nie jest przystosowany do takich prędkości.

Anonimowy

Przemas92 napisał:

No jak chcesz ale ja jestem zdania że skuter jeżdżący 90km/h to już jest dużo. Chcesz szybko jeździć kup sobie motor. Rozumiem osoby które robią tuning dla przyspieszenia ale dla v-maxa to się mija z celem ponieważ skuter nie jest przystosowany do takich prędkości.

Tyle że 90 to mi nie leci tyko 75km/h , i chodziło mi o konkretną odpowiedz tak jak w pytaniu a nie rade ze skuter ma za male kola do takich predkosci bo to akurat wiem

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.

Anonimowy

do takich przelozen potrzebna jest znacznie wieksza moc.
    ostatecznie po wymianie wszystkiego w silniku oraz portingu zaklada się zaplon nowy, korektor momentu oraz przelozenia. bez odpowiedniej mocy skuter będzie zmulony , jezeli wkreci ci się na obroty no to pocisniesz te 9 dych lub więcej ale to będzie trfac wieki 😛

Anonimowy

JacoPL napisał:

do takich przelozen potrzebna jest znacznie wieksza moc.
    ostatecznie po wymianie wszystkiego w silniku oraz portingu zaklada się zaplon nowy, korektor momentu oraz przelozenia. bez odpowiedniej mocy skuter będzie zmulony , jezeli wkreci ci się na obroty no to pocisniesz te 9 dych lub więcej ale to będzie trfac wieki 😛

Dzienki o taka pomoc mi chodzilo

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie