przełącznik do listwy led

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp przełącznik do listwy led

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 8 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #69039 Odpowiedź

  Daniel84
  Użytkownik
  • Postów: 126

  witam jak zrobić przelacznik do listwy led, pomijając że będą zamontowane na głównej lampie i chciałbym je móc w miare wyłączyć lub automatycznie aby się wyłączały

  #69045 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe
  Anonimowy
  • Postów: 3 133

  Kabelki, przełącznik, podłącz to pod prądnice (akumulator) i tyle, a przełącznik możesz dać w dziurę przy podnóżkach dla pasażera.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #69046 Odpowiedź

  Daniel84
  Użytkownik
  • Postów: 126

  aha i połączyć z tymi 3 bolcami od przełącznika

  #69047 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe
  Anonimowy
  • Postów: 3 133

  2 kabelki puszczasz z akumulatora – jeden z nich lutujesz do przełącznika na środkowym bolcu, i robisz dodatkowy kabelek wychodzący z 1 lub 3 bolca na przełączniku. I tak oto masz jeden kabelek prosto z akumulatora, a drugi kabelek z przełącznika wychodzący, i do tych kabelków wklepujesz listwę led. Przełącznik tak jak już wspomniałem najlepiej umiejscowić w dziurze dla podnóżek pasażera – obejdzie się bez wiercenia dziur.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: przełącznik do listwy led
Informacje o Tobie: