Przekładka silnika 4T – problemy.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Przekładka silnika 4T – problemy.

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe sq3llh sq3llh 5 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe andrejew
    andrejew
    Użytkownik

Jestem tu nowy, wiec się przywitam 🙂

Mam taki kłopot z skuterem 4t to jest kingway fonero, Wymieniłem silnik 139qmb na taki sam, z ty że jest problem z podłączeniem prądnicy. Ja w starym silniku i kostce miałem trzy przewody w kostce + dwa do modułu, a w nowym silniku mam dwa w kostce i dwa w moduł luzem . Powiedzcie mi czy da się przerobić tak by kostka z dwoma przewodami pasowała do instalacji z trzema ?

andrejew
    Użytkownik

Odświeżam, pomoże ktoś ? plisssss

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Im_Jurek
    Im_Jurek
    Użytkownik

da się , aczkolwiek jak nie masz doświadczenia to powierz to komuś bardziej doświadczonemu.

andrejew
    Użytkownik

Jeśli możesz , to opisz co i jak zrobić. Bo mam do wyboru,albo kupić cały strator,albo przerobić co się da, z tym że nie mam ściągacza do magneta a kupować na jedno użycie trochę jest bez sensu.

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Daj do mechanika;) Chyba że ty nim jesteś;)

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Kodlak
    Kodlak
    Użytkownik

mam pytanie czy da sie kupic srubke złotą z boku gaźnika do regulacji wtrysku (tak wyczytalem) oddzielnie?

Zdjęcie profilowe serafinq
    serafinq
    Użytkownik

Tak da się kupić -> allegro.pl

Romet 767 (2007r) Przebieg- 20605km cylinder 72ccm (spoczywaj w spokoju)
    Zipp pro 50 (2012r) Przebieg- 12370km cylinder 125ccm Loncin

Serwis Skuterów, motorowerów i quadów!
    „Naprawmoplik.pl” działamy w mikołowie okolice katowic
    Dla użytkowników skuterowo.com specjalne ceny!

Zdjęcie profilowe sq3llh
    sq3llh
    Użytkownik

Nie ma żadnego problemu z podłączeniem kostki trzy przewodowej ,w skuterze z dwoma przewodami. Jeśli w skuterze jest kostka z dwoma,a z silnika – prądnicy wychodzi kostka z trzema, to należy zielony przewód z prądnicy przykręcić gdzieś do masy silnika, dla tego że ten przewód jest masowym w całej instalacji skutera.

Do kostki w skuterze należy dołożyć jeden najlepiej zielony przewód z konektorem męski z jednej strony, a z drugiej z oczkiem ,takim by pasował na jaką kolwiek śrubkę w karterze. ,męski zielony dokładamy do kostki skutera, podłączamy do kostki prądnicy, oczkową końcówke przykręcamy do kartera i hulaj dusza piekła nie ma.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie