przekażnik czy rozrusznik?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    gregB
    Użytkownik

Witam kolegów .Dziś mnie Router 4T zaskoczył niestety negatywnie!Nie chce odpalić,słychać jedynie pukanie.Rozrusznik top,komutator wyczyszczony,styki ok,bateria w pełni naładowana.Nie wiem tylko gdzie ten przekażnik jest umiejscowiony i czy to na pewno to…z góry dzięki za sugestie i porady.

Mario1
    Użytkownik

a kręci rozrusznik ? weź zdemontuj rozrusznik – nie odpinaj fazy ( + ) , jak zdemontujesz to dotknij nim masy i próbuj na kneflu czy kręci – potem pomyślimy dalej .

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

gregB
    Użytkownik

Nie wiem czy kręci,ale rozebrałem go i wyczyściłem komutator,szczotki ok,wirnik bez widocznych zmian.złozyłem ponownie wszystko a skuter jak pykał tak pya,więc wątpię że to sam rozrusznik.

Mario1
    Użytkownik

miałeś sprawdzić czy sam rozrusznik kręci , jak kręci to można mysleć o bendiksie

gregB
    Użytkownik

sprawdzę rano bo mam kiepskie oświetlenie,dzięki.

gregB
    Użytkownik

Witam kolegów.Sprawdziłem totalnie wszystko,rozrusznik kręci,jednak z przekażnika słychać tylko ,,pykanie”a mi skończyły się pomysły.Proszę pomóżcie.

szyszu3
    Użytkownik

Ja mialem to samo w quadzie.. wymieniłem przekaźnik i działa 🙂 i to samo teraz mam w skuterze, ale nie raz załapuje, a nie raz pyka.. musze też wymienić ten przekaźnik.

madalena0
    Użytkownik

witam pomóżcie mój skuter niechce zapalić mam moto rex

szyszu3
    Użytkownik

madalena0 napisał:

witam pomóżcie mój skuter niechce zapalić mam moto rex

to do mechanika z nim !

gregB
    Użytkownik

Przekaźnik zamówiłem ,zobaczymy.dzięki .

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button