przekażnik czy rozrusznik?

Witam kolegów .Dziś mnie Router 4T zaskoczył niestety negatywnie!Nie chce odpalić,słychać jedynie pukanie.Rozrusznik top,komutator wyczyszczony,styki ok,bateria w pełni naładowana.Nie wiem tylko gdzie ten przekażnik jest umiejscowiony i czy to na pewno to...z góry dzięki za sugestie i porady.

a kręci rozrusznik ? weź zdemontuj rozrusznik - nie odpinaj fazy ( + ) , jak zdemontujesz to dotknij nim masy i próbuj na kneflu czy kręci - potem pomyślimy dalej .

Nie wiem czy kręci,ale rozebrałem go i wyczyściłem komutator,szczotki ok,wirnik bez widocznych zmian.złozyłem ponownie wszystko a skuter jak pykał tak pya,więc wątpię że to sam rozrusznik.

miałeś sprawdzić czy sam rozrusznik kręci , jak kręci to można mysleć o bendiksie

sprawdzę rano bo mam kiepskie oświetlenie,dzięki.

Witam kolegów.Sprawdziłem totalnie wszystko,rozrusznik kręci,jednak z przekażnika słychać tylko ,,pykanie''a mi skończyły się pomysły.Proszę pomóżcie.

Ja mialem to samo w quadzie.. wymieniłem przekaźnik i działa :) i to samo teraz mam w skuterze, ale nie raz załapuje, a nie raz pyka.. musze też wymienić ten przekaźnik.

witam pomóżcie mój skuter niechce zapalić mam moto rex

madalena0 napisał:

witam pomóżcie mój skuter niechce zapalić mam moto rex

to do mechanika z nim !

Przekaźnik zamówiłem ,zobaczymy.dzięki .

Może ktoś wie co jest nie można zgasić silnika bo cały czas rozrusznik się załącza trzeba odpiąć Aku żeby zgasić motor Romet division fi 125cc

Czy to wina przekaźnika czy rozrusznik jak ktoś mógł by mi pomóc z góry dziękuję

Czy jest ktoś z was co pomoże

a może tak zamiast pisac posta pod postem po jednym zdaniu i o niczym możesz w JEDNYM poście JASNO opisać o co chodzi?

cały czas pracuje rozrusznik? czy tylko sie sam włacza… ale kiedy sie włącza?
i dlaczego nie możesz zgasić jeżeli odcinasz zapłon i rozrusznik bo wyjmiesz kluczyk?
a może nie odcina…

weź sie chłopie jakos skup i opisz to jasno