Przegląd!!!

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Pawlom95
    Użytkownik

wiadomo komuś coś na temat przeglądów skutera? mam w dowodzie napisane ze jest bezterminowy, ale słyszałem coś o wprowadzeniu przeglądów i mam pytanie: czy mój skuter będzie musiał przejść taki przegląd?

Leszek Śledziński
    Keymaster

Poczytaj: http://www.skuterowo.com/masz-skuter-zrob-przeglad/
    Tak czy siak mając bezterminowo będziesz musiał zajechać do stacji kontroli pojazdów. Póki co masz czas.
    A jakie jest Twoje zdanie nt. tego rozwiązania?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Pawlom95
    Użytkownik

uważam ze przegląd nie jest potrzebny bo i tak robi to serwis przy wymianie oleju. ja chciałem założyć większy cylinder do mojego skutera ale skoro maja to wprowadzić to chyba nic z tego nie będzie:(

Leszek Śledziński
    Keymaster

No tak, mogą Cię odrzucić za to, że to właściwie będzie inna kategoria pojazdu. A co do przeglądów gwarancyjnych to też pamiętaj, że nie wszyscy je robią.

Pawlom95
    Użytkownik

tak, masz racje ale czy to już jest pewne ze te przeglądy wejdą w życie czy są jeszcze jakieś wądpliwośći??

Leszek Śledziński
    Keymaster

tak, masz racje ale czy to już jest pewne ze te przeglądy wejdą w życie czy są jeszcze jakieś wądpliwośći??

Ustawa już jest. Weszła w życie. Kupiłem skuter we wrześniu i już miałem terminową pieczątkę.

Pawlom95
    Użytkownik

fani tuningu będą mieli problem:( ale słyszałem ze gdy jedzie się motocyklem na przegląd to sprawdzają działanie świateł, kierunkowskazów i tyle. ciekawe czy to prawda:)

Natalia
    Użytkownik

Prawda prawda. Przegląd to i tak w sumie formalność, nikt nie będzie tam sprawdzał szczegółów…

Leszek Śledziński
    Keymaster

Zależy na kogo się trafi:(

Pawlom95
    Użytkownik

no niedaleko mnie jest jedna taka „super” stacja, wiec chyba zakładam cylinder 72ccm:):D

qazwsxedc
    Użytkownik

Tak, tak, przegląd musi być zrobiony bodajże do 21. września 2010r
    raczej nikogo to nie minie, a za brak przeglądu zapewne będą jakieś nie złe „sanki”- jak to w naszym pięknym kraju ;p

Anonim
    Nieaktywny

Pojemności silnika na przeglądzie raczej nie będą sprawdzać, przegląd to tylko formalność żeby wydoić od ludzi kasę… każdy skuterzysta potrafi zadbać o swój pojazd, więc przegląd wg.mnie jest niepotrzebny. Tylko patrzeć jak na rowery każą robić przeglądy i płacić OC 😐

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button