Przegląd Yamaha Aerox STUNT

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Przegląd Yamaha Aerox STUNT

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Chinol_180 Chinol_180 5 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 11 przez 13 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Komar może nie mieć kierunkowskazów, gdyż w czasie jego sprzedaży nie były wymagane. Motorowery produkowane obecnie mają taki wymóg, koniec kropka.

Martina to już chyba nikt tutaj poważnie nie traktuje, odnoszę wrażenie, że ten człowiek to eksperyment socjologiczny i ktoś tutaj naszą społeczność bada, ba poddaje próbie nawet.

Zdjęcie profilowe Deep_Nothingness
    Deep_Nothingness
    Użytkownik

lucek71 napisał:

Komar może nie mieć kierunkowskazów, gdyż w czasie jego sprzedaży nie były wymagane.

Oto własnie mi chodzi. Kiedyś kierunków nie montowano w pojazdach. Jednakże dzisiaj przepisy tego wymagają. Żeby nie dyskwalifikować pojazdów z lat poprzednik, które nie posiadają kierunkowskazów, ustawodawca dał furtkę. Pojazd nie musi posiadać kierunków, jeżeli jego producent tego nie przewidział. A że mowa tu o pojazdach leciwych, to już inna sprawa.

Było, ale się zmyło:
    Zipp Quantum RS
    Toros F16
    Keeway Hurricane
    Obecnie lata:
    Romet K125

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Chinol_180
    Chinol_180
    Użytkownik

Ja się tutaj z nikogo nie nabijam. W życiu. 😀

Ja się tylko tutaj… brechtam, trząsam chabłędzia, węszę farmazony, koszę żyto, turlam fąfla, pocieram dżaskę, palę kaganek, muminkuję, żazam beton, tropię trypla. 😉

[img]http://r9.fodey.com/2313/8a55b5f6e435427db5f8043862c087cb.0.gif[/img]
Oglądasz 3 posty - 11 przez 13 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie